Nehtíky, nehtíky...

dubna 29, 2012
Abych využila čas během opalování, vrhla jsem se na manikůru a jelikož jsem v poslední době používala samé výrazné a neonové laky, řekla jsem si, že to chce změnu a něco jemnějšího.
Tak jsem popadla pár svých favoritů a pustila se do práce.
Podkladový lak jsem tentokrát vynechala, protože jsem usoudila, že u tak světlého odstínu jednak není potřeba a jednak by další vrstva jen zdržovala schnutí, ale ano, vím, že se to nemá.
 Jako první jsem použila lak Pure Colour od Oriflame v odstínu Pearly Beige a to ve dvou vrstvách, aby byla barva hezky rovnoměrná a výrazná. Potom jsem jej přetřela vrstvou laku od Flormar a to Supershine Miracle Colors, odstín U04, aspoň myslím, protože jsem na lahvičce bohužel nic jiného nevyčetla. Můžete ho samozřejmě vidět na fotkách, které jsou pod článkem, jinak ještě prozradím, že jsou v něm malinkaté zlaté částečky, které vypadají moc hezky. Tento lak každopádně patří mezi mé největší oblíbence a moc se mi líbí jen tak "sólo" ve třech vrstvách, krásně se totiž třpytí. Ale zpátky k mému postupu. Pokud jde o vrchní lak, tak jsem sáhla po Essence glitter topcoat, což je celkem obyčejný průhledný lak se stříbrnými třpytkami, které jsou opravdu velmi malinké, takže nemají rušivý efekt a naopak lak hezky zvýrazní.
Zachytit ale výsledný efekt na fotkách se mi sice nepodařilo tak, jak jsem chtěla, ale věřte mi, že to nakonec vypadá krásně elegantně a noblesně a s opálenou pokožkou to neuvěřitelně vynikne ;)
                                                                                                                     
Moji pomocníci
Zleva: Oriflame, Essence, Flormar

Výsledek

6 komentářů:

 1. takové slabé třpytící se barvy miluju, na fotce to sice nevynikne, ale na sluníčku pecka:)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je moc hezké ;))
  Taky začínám s novým blogem, pokud budeš mít chuť přijď se podívat ;)

  http://makesbeliave.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkný! Mám ráda tyhle jemné barvičky:)

  OdpovědětVymazat
 4. Díky moc holky, je pravda že i já tyhle barvičky miluju :)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuju holky a představte si, to by jste nevěřily, ale lak po týdnu pořád drží jako přibitý :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý váš komentář, moc si jich vážím :)

Používá technologii služby Blogger.