Když vás občas nenávidí...

Napsat tento článek byl naprosto spontánní nápad. Nebo částečně tomu tak bylo. Původně mělo jít o recenzi, ale protože mám na srdci něco jiného než obvykle, rozhodla jsem se napsat článek, zaměřený i trochu jinak než beauty nebo fashion a to řekněme life.

Obvykle toho ze svého soukromí moc nesdílím, upřímně to ani dělat nehodlám, protože na to člověk téměř vždy doplatí, ale přesto bych se dneska chtěla zamyslet nad věcmi, které mě v poslední době ať už trápí nebo znepokojují, udivují a vlastně nehorázně rozčilují.

Určitě se i vám někdy stalo, že o vás mnoho lidí mělo nějaké mínění i bez toho, aby vás pořádně znalo. Mnoho lidí soudí člověka jen z vyprávění druhého či z pár činů, co udělal. A jinak toho dotyčného vlastně vůbec nezná. Nezná jeho život, jeho minulost, jeho pohled na současnost a svět jako takový. Neví co má rád, co jej baví, neví o tom jaký je vlastně vůbec nic. Jeho dojem je utvořen jen z povrchních poznatků, které o dotyčném nemají žádnou vypovídající hodnotu. Přesto mu to nebrání v tom si nějaký obrázek udělat, udržovat jej a bohužel jej i šířit dál.

Celkem nedávno se si stalo, že mladá žena z mého blízkého okolí, která se sem přestěhovala odjinud a nikoho zde neznala (i když proč její jméno nezveřejnit, když si dodnes z mých zcela jasných zákazů se neobjevovat v mém životě natož v mém domě, nic neodnesla) slečna se jmenuje Eliška L. a původně je z Brna, mě právě takto odsoudila a udělala si o mě mylný obrázek, který jí patrně dost vyhovoval. Přistěhovala se se svým přítelem, který odtud pocházel. Všechno bylo idylické, spřátelila se s kamarády svého přítele a tak spolu trávili hromadu času. Už je tomu asi rok a půl, aspoň podle mého odhadu, který ale neberte až tak vážně, protože často nebývá příliš přesný. Nicméně příliš mnoho přátel zde zase neměla, či spíš jiné než ty přes přítele si nehledala. Člověk má snad i lehký pocit, že jiné ani poznat nechtěla. Proč to tvrdím?

Dodnes si pamatuji na telefonát, kde se mi představila s tím, že by mě ráda poznala a že někdy určitě musíme něco podniknout. Volala mi tehdy z akce, kde byl právě i můj přítel, který právě jejím kamarádem byl. Ač jsme každá jiná a na první pohled nemáme nic společného (dnes si říkám, že díky bohu), řekla jsem tehdy, že klidně, ať se někdy ozve. Není totiž nikdy od věci poznat i ty, se kterými toho moc společného nemáte. Vždy vás mohou něčím obohatit a přinést do vašeho života něco nového. Od té doby už uteklo mnoho času a uběhla spousta akcí, kde jsme obě byly, ač sama od sebe s návrhem, že někam vyrazíme jen my dvě, nepřišla nikdy. Záměrně nepíši, že jsme se poznali, protože nevím jak to máte vy, ale já člověka poznám nebo si to myslím, až ve chvíli, kdy strávíme nějaký čas mezi čtyřma očima. Až vedeme rozhovory ve dvou a poznáváme tak, jaký ten druhý skutečně je.


Jediné měřítko podle kterého mě poznala bylo z toho, co o mě říkal můj přítel a co si o mě myslet chtěla, protože jí to tak vyhovovalo. Ano, jistě o mě můj přítel mnohdy mluvil moc hezky a jistě na mě občas i nadával. Stejně tak, jako my ženy čas od času na své muže nadáváme, když sedíme s kamarádkami u kávy. A co si budeme povídat, nadáváme na ně malinko častěji, než je chválíme, což je určitě chyba a velká škoda. No a předpokládám, že muži to mají dost možná podobně, ne-li stejně. Tudíž, obrázek, který si o mě tvořila byl patrně negativní. Jsem totiž úplně jiná než ona a stejně tak mám úplně jiný pohled na život. Několikrát týdně se opíjet a vysedávat po hospodách, sem tam si dát něco ne úplně legálního není můj styl, stejně jako "se nudit" a nemít třeba nějaký koníček. Čímž nechci nikoho urazit, dotknout se jej nebo tvrdit, že žít takhle je absolutně špatné (sice to netvrdím, ale myslím si to). Přesto se snažím, aby se tento typ lidí v okolí mých blízkých a mě samotné nevyskytoval či jen opravdu sporadicky, protože takoví lidé vám přinesou do života více škody než užitku a nebývá výjimkou, že vám jej s prominutím "podělají" a sami skončíte hodně špatně. Takže v tomhle směru, díky svým názorům a přístupu, působím na některé typy "moc dospěle" a nudně. Já osobně se samozřejmě za nudnou nepovažuji, ale co si budeme povídat, lidé s jiným životním stylem tentýž názor asi mít nebudou.

Můj drahý přítel je ale duchem mladý až až, občas až moc, ale já jej miluji takového jaký je a nikdy bych neměnila. No a tady si myslím každý domyslí, že "svůj k svému sedá" a proto byly přátelské alkoholové sedánky velmi časté. Na můj vkus až moc. Každodenní sms, telefonáty a vyražení si "na jedno" do hospody či k nim domů se staly koloritem poslední doby.

Každý z nás má ovšem určitou míru trpělivosti a mě ta má došla ve chvíli, kdy si můj drahý doma zapomněl mobil, já měla volno a dotyčná mladá žena, z jejíž jména se mi ještě dnes zvedá kufr, mému muži napsala či zatelefonovala, to už si nepamatuji přesně. V té chvíli jsem si dost unaveně povzdechla a odepsala jí, že si můj muž nechal doma mobil a že bych byla moc ráda, kdyby omezily četnost svého vídání, protože se cítím zanedbávaná a protože mi to vůči mě nepřijde fér. Sms jsem pojala ve vší slušnosti, ale dala jsem najevo co mi vadí a proč se necítím dobře. Vše jsem myslela v dobré víře, ale krutě jsem na to doplatila. Můj muž byl o pár hodin později Eliškou L. informován o mé zprávě a vše bylo vylíčeno tak, že já jsem ta špatná a chudinka je pochopitelně ona.

V té době mi bylo vyčteno, že se ona rozešla s přítelem a proto hledá ve svých dvou přátelích, které tu má, oporu. Já nicméně o jejím rozchodu nevěděla, protože nejsem vědma. Od té doby jsme se párkrát viděli, mluvili spolu, ale k tomuto tématu se nevrátili. Když za ní jednou můj drahý muž vyrazil ven, jen si zapálit a nevracel se ani po několika hodinách, tak jsem jí napsala, jestli sedí v hospodě, že bych se k nim ráda přidala. Co si budeme povídat, trčet sama doma byl opruz, který mě dost štval. Odpověď se nekonala, stejně jako v případě, kdy jsem jí napsala, že jestli je doma, ráda se stavím (protože se přece sakra nudím a na napsání nového článku nemám ani pomyšlení). Reakce žádná, stejně jako v případě, kdy jsem jí volala. Měla jsem smůlu a tak jsem večer nakonec strávila jinak. O co větší bylo mé překvapení, když si mě dotyčná po pár dnech na FB rovnou zablokovala. Aniž bych ji jakkoli kontaktovala. Jen tak, zčista jasna. Několik měsíců předtím mi sama posílá žádost o přátelství a žádá radu, kde sežene pohodlné lodičky do práce (a upřímně je až s podivem, že takový alternativně zaměřený člověk s velmi svérázným životním stylem, může dostat práci v České spořitelně) a pak přijde tohle. Přitom ani ne dva týdny předtím mi sama volala, ať vezmu svého muže a stavíme se k ní spolu na víno. Ironie? Směšné? Trapné? Dost možná.


Kam tím vším mířím? K tomu, že to z její strany cítím jako křivdu. Nebo spíš než křivdu, tak především neskutečnou faleš a přetvářku. Už nevím, co si o ní myslet (kecám, vím to a je mi z ní zle) a čemu v jejím případě věřit. Já byla milá, věděla jsem, že má přátelský vztah s mým milovaným mužem a že když se teď s tím svým rozešla a cítí se zle, potřebuje podporu. A podpora ženy je prostě něco jiného než chlapa. A vidíte? Nejen, že mě nepochopila (myslím, že o to nestála), ale ani neocenila mou snahu a nepocítila nejmenší vděk. Nakonec bylo vše otočeno proti mě. Však ono se říká: "Za dobrotu - na žebrotu" Udělala si na mě nějaký obrázek, aniž by mě opravdu znala. Prostě jsem jí lezla do zelí a připravovala ji o kamaráda, který jí měl být patrně k dispozici 24/7. Navíc mě hodnotila jen z prvního dojmu. Vůbec ji nenapadlo, že v partě lidí jsem třeba i jiná než v soukromí se svými pravými přáteli, rozhodně zábavnější. Když jsem ve větší skupině lidí, nebývám příliš přístupná, nepustím k sobě každého, takže pokud mě někdo chce poznat, musí mě poznat sólo, jinak mě nepozná. Nedokázala pochopit, že to, že mi vadí denní pití mého muže, přece neznamená, že jsem špatná a zlá. Že to, že bych byla někdy ráda s ním je něco, na co mám snad jako partnerka nárok.

Možná si mnoho lidí pomyslí, že to přece vše ukazuje na to, že ti dva spolu něco mají. Tak tomu ale není a neříkám to proto, že jsem hloupá naivka, ale proto, že mi to tak bylo řečeno z více zdrojů a také proto, že se dotyčná už dávno vídá "rozuměj spí" s někým jiným. Vlastně těžko říct, kolik kamarádů s výhodami nakonec má či měla v jedné chvíli zároveň.

Kam ale s celým svým článkem mířím? Chci poukázat a nabádat k tomu, ať nikoho nesoudíte, pokud jej opravdu neznáte. Ať si nezačnete budovat neoprávněné antipatie hraničící s oním "nemůžu vystát" či nenávistí. Ať nevěříte tomu, co jedna bába povídala a než si o někom uděláte obrázek, ať k tomu použijete své oči, svou hlavu, rozum a nenecháte si nabulíkovat kdoví co. Ať zkusíte chvíli jít v botách toho dotyčného než aby jste sledovali jeho chůzi z dálky.

Ano, Ela L. zkrátka nemá ráda, v tom si nejsme nic dlužny, ale mé antipatie má jen proto, že předvedla na mou adresu to, co předvedla. Myslí si o mě to, co si myslet chce, aniž by to byla pravda a aniž by věděla, jaká skutečně jsem. Jen jsem ji poprosila o trochu respektu k vztahu mezi mnou a mým drahým a bylo zle. Tím pádem si můj drahý nepřeje, abych na jejich srazy chodila také, protože mě ona nesnáší. Víte, co si budeme povídat, nepřijde mi to fér. Přicházím o tolik jen proto, že mě ona nemá v oblibě. Kdyby mě aspoň znala a nesnášela právem, řeknu si, ok.... Ale nezná, neví o mě absolutně nic, jen se rozhodla. A chudák můj muž je teď jako mezi dvěma mlýnskými kameny. Nicméně na druhou stranu je nutno podotknout, že Eliška L. rozhodně není ten typ, se kterým bych chtěla cokoli sdílet či jen kamarádit. Skutečně spolu nemáme společného vůbec nic.

Takže opravdu prosím, pokud chcete někoho nenávidět, nemít jej rádi, ignorovat jej a držet jej od svého života hodně daleko, mějte důvod. A mějte jej podložený osobními zkušenostmi, ne jednou, ale mnoha. Pokud máte s někým problém, promluvte si s ním o tom, vyříkejte si to! Protože je to sakra důležité! Neřiďte se tím, co kdo říká a co vy si myslíte. Vy musíte vědět, ne si myslet. Protože pokud nemůžete vystát někoho, kde je důležitý v životě někoho jiného z vašeho okolí, pak je to sakra problém. A je to sakra problém několika lidí, protože tady už nejde jen o vás!


To je dnes asi už vše, co jsem chtěla sdělit. Určitě mi napište co si o tom myslíte a taky dejte vědět jak si děláte obrázek na ostatní vy nebo jestli jste se s něčím takovým už setkali a také se cítili stejně ukřivděně, zklamaně a naštvaně jako já. Už teď se na vaše komentáře moc těším a velmi ráda na ně odpovím. Tak se mějte hezky a nesuďte ostatní bezdůvodně.Komentáře

 1. Tyjo, takové drama, které se ti děje za zády, aniž bys vlastně věděla proč! Co na to tvůj muž? Určitě jsi to s ním probírala a měl by přece mít pochopení i pro tebe, když tě takhle nechává doma samotnou, když byste mohli jít na "jedno" oba. Hlavně pevné nervy a ať to dobře dopadne :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, moc děkuji. No on reaguje tak, že se mu ta dotyčná svěřuje a proto u toho nemůžu být já. To teda bylo předtím. Teď mě nesnáší, nicméně do očí ani nijak jinak mi to kromě ignoru zpráv, telefonu či profilu na Fb neřekla. Odjakživa se tvářila jako milé a přátelské stvoření, tak nevím :)

   Vymazat
 2. Kočko, tak to je teda masakr... Jedna věc je, že tě nějaká věčně nalitá ženská bezdůvodně nesnáší, ale druhá věc (už méně odpustitelná) je ta, jak se k tomu všemu staví tvůj přítel, že si nepřeje, abys někam s ním chodila jenom proto, že ona nechce? Tak jako, co to je za chování? V první řadě má být oporou tobě, když tě nějaká nána pomlouvá, tak s ní ukončit kontakt, a ne se s ní scházet... No, doufám, že ti to dobře dopadne a ta jedová osoba vám jednou provždy zmizí ze života. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Marti, on ji můj drahý bohužel považuje za skvělého "sparring partnera" na pití, já totiž vesměs nepiju. Navíc mají společné přátele a poslouchají stejný styl hudby a pod. Takže si mají stále o čem povídat. A upřímně je hodně vysilující být na druhé koleji. Kolem páté jí šel vyměnit gumy na auto, že je za chvíli zpět. Je půl osmé večer a asi si opět zkrátili večer pitím :/

   Vymazat
  2. Achjo, tak tohle mě vážně mrzí. Nevím, jak já bych tohle od toho mého snesla, kdyby mě takhle zanedbával :-( To se vážně nedělá. Asi bys mu to měla říct, že ti tohle ubližuje. Ne, prostě, tohle se nedělá, jak by jemu bylo, kdyby sis našla nějakého kamaráda, se kterým bys řešila všechny věci, co se ti přihodí.

   Vymazat
  3. No, já mu to říkala několikrát, ale asi bude potřeba mu to ukázat v praxi :D

   Vymazat
  4. Četla jsem článek celý a nemám ráda tohle odsuzování, aniž Tě daná osoba nezná. A když čtu reakce co na to Tvůj přítel, já bych nejspíš s takovým nebyla, protože bych to nejspíš nepochopila, že se zastává jí a kdesi cosi

   Vymazat
  5. Děkuji Veru, škoda, že si on neuvědomuje a vůbec nevidí kolik zla nám ta ženská přinesla. Jen ji bere jako chudinku, která se přistěhovala odjinud, nikoho tu nemá a je potřeba se o ni postarat. Přitom je to sakra dospělá ženská, která ho jen využívá a dělá si z něj loutku :(

   Vymazat
 3. V tomhle tě lituji a dokážu se vnést jak se cítíš. Je to hrozné, přesně tohle nesnáším. Myslím si že ale chlap by s tím měl něco dělat a obzvlášť pokud mu na tobě záleží. V tvé situaci bych asi vylétla z kůže ačkoliv jsem normálně velmi vyrovnaná osoba. Já bych asi na takového chlapa neměla nervy, protože by mě takovýhle vztah akorát psychicky zničil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Tery, pro mě je to skutečně těžké. On bohužel i zapírá, že se s ní má vidět a podobně, jen aby měl ode mě klid. Kéž by si ale tohle přečetl jak on, tak ona. Snad by se aspoň on zamyslel nad tím, co se děje, co ničí a co ztrácí :(

   Vymazat
 4. Achjo, lidé jsou nevyzpytatelní...v tomto případě, je tak akorát ona kusem toho hovězího nebo jak to slušně říct :-). Vím, že se v takových věcech těžko radí, ale určitě bych v tomto směru byla nekompromisnější. Jednou jste pár a to ona je tou kamarádkou, která by měla stejně jako tvého přítele respektovat tebe, neboť k tobě patří. Navíc ty jsi jí nic špatného neudělala, tudíž nemá důvod se takto škaredě chovat. Přeji hodně pevných nervů, ale ono to bude zase dobré, na takové lidi ještě člověk v životě bohužel nerazí mockrát :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Vendy, víš... ona ode mě brala jako hroznou křivdu to, že jsem ji slušně požádala, aby respektovala náš vztah a netrávila s mým přítelem tolik času. Schválně jsem jí ještě psala, že to nemyslím tak, aby se nevídali vůbec, ale že jednou či dvakrát týdně se to dá tolerovat. Nikoli denně. Celé je to o to smutnější, že na něj má hodně špatný vliv, který se projevuje nejen ve vztahu nás dvou, ale i ve vztazích s jeho dalšími přáteli. A on??? Nevidí to :(

   Vymazat
 5. he, povahově jsme asi dost stejné. Jinak takových "slečen" je kolem mě také spoustu. Hlvně, že už se vídá s někým jiným:)

  JANNIEBEL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, s ně kým jiným se sice vídá, ale na morální zásady dotyčné bych nespoléhala. Kdyby nějaké měla, asi by to celé vypadalo nějak jinak :(

   Vymazat
 6. Mě nejvíce na tom všem přijde kompromitující chování tvého, jak píšeš, milovaného partnera.. Spíš to mi nepřijde v pořádku.. ta ženská je klasická intrikářská pipina, ale tvůj přítel, který ji dává přednost před tebou a neumí se za tebe postavit.. to je to, co by mě trápilo.. Držím palce, ať vše dobře dopadne! ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Klárko a přesně jak říkáš, na takové pipiny člověk ještě narazí mockrát. To, co mě z toho opravdu trápí je, jak se k tomu staví on. Cítím se opravdu zoufalá z toho, že to nevidí, že si on nedokáže připustit, co ona způsobila a způsobuje. Že vinu hledá ve mě a že mu přijde, že jsem málo tolerantní. Přitom je s ní každý den. I teď :( ... Ale posílala jsem mu odkaz na tento článek a doufám, že si jej přečte, že pochopí, že to, co dělá a jak se k tomu staví není normální. Vážně bych si přála, aby pochopil, že chyba není ve mě. :)

   Vymazat
  2. To by tě dle mého trápit mělo, protože tohle fakt není v pořádku. Pokud ji dává přednost před tebou a tráví s ní tolik času (jako každý den? really?!), tak je někde velký problém. Já bych si tohle rozhodně líbit nenechala a upřímně? Chlap, který jde radši za kamarádkou než aby byl se mnou a ještě z problémů vinil mě.. tak ten by mi za to fakt nestál.

   Vymazat
  3. Tak Tak ... chlap má bejt opora pro Tebe ... ne pro kamarádku.

   Vymazat
  4. Přesně tak holky, naštěstí to vypadá, že mu to konečně začíná docházet. Tak snad to bude už jen lepší.

   Vymazat
 7. Luci, je mi to líto, protože očividně partner nebude tak skvělý, jak doufáš. Jestli ho chceš, tak sundej rukavičky! Začni s tím něco dělat...už je mi přes čtyřicet a zkušeností mám až až.

  Držím pěsti!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc Marti :) Líbí se mi výraz "tak sundej rukavičky", člověka to hned nabije spoustou energie. Díky moc :)

   Vymazat
 8. Nechci radit ve vztahu, ale tohle by mi chlap udělal jednou.

  Odsouvat Tě na druhou kolej ... to je fakt vyloženě odporný.
  Měl by se za Tebe postavit a dotáhnout tu slepici, aby laskavě vysvětlila, proč jí vadíš a co má za problém.

  A upřímně? Bylo by mi šumák co říká okolí atp. ale pokud mám chlapa a odejde za jinou ženskou a nereagují na sms, nebo na hovor ... ať si říká kdo chce, co chce ... je to Tvůj chlap a tráví víc času s jinou ženskou ...... To není v pořádku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, on ji teda bere jako "kamaráda chlapa" nicméně je jasné, že jelikož je ona ženská, tak snad dost jasně ví, co dělá, co způsobuje a jak to vypadá... Tohle její nárokování jeho volného času je prasárna a ona mi přijde jako vychytralá.... ať si každý domyslí sám ;)

   Vymazat
 9. Ahoj, nezlob se ,ale to jak se chová tvůj partner je naprosto přes čáru. Nechápu že si to od něj necháš líbit, chceš chlapa který chce tebe! a ne že je denně s nějakou "kamarádkou"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, díkybohu už to aktuálně není denně, nicméně to, že jej ona stále denně nahání je bohužel smutný fakt. Že jí za sebe není stydno, dělat tohle celé měsíce...

   Vymazat
 10. Luci, seš nádherná ženská a chlapy si můžeš vybírat ... pokud se tenhle nevzpamatuje, zasloužíš si někoho, kdo je Tě hoden ..... kdo si Tě bude vážit a rozmazlovat ... a ne běhat po kamarádkách, které Tě nemají rády ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji Kláry, jak už jsem se zmínila, tak to z jeho strany vypadá lépe. Z její teda vůbec, já chápu, že je ona sing, celý den sama doma, jen chodí do práce a spešl koníček nemá žádný. Ale bylo by fajn, kdyby se osamostatnila, postavila na vlastní nohy, naučila se trávit čas i sama se sebou a začala žít svůj vlastní život, ne se vyloženě cpát do životů druhých až tak moc, že se to opravdu nehodí. To přece ona sama musí vidět, ať mi nikdo netvrdí, že ne.

   Vymazat
  2. Lidi jsou různí ... a to co dělají jim přijde správné, jinak by to nedělali :( My teď budeme mít oplétačky s právníkama, kvůli sousedce .... prodáváme barák a ona našla nějaký 40 let starý lejstro, kde je, že ten náš a její barák, kdysi byly jeden. Ano, ale to se před 20 lety měnilo na katastru ... a ona je napruzená, že jsme jí ten barák nechtěli prodat za 300tis. a tak leze po soudu, katastru a nevim kde a podává kdejaký stížnosti a notář nám nemůže uvolnit ty peníze, abychom my konečně začali stavět ... Ta baba je vyloženě zlá, ale přijde jí, že to co dělá, je prostě správné - v jejích očích ano.

   Vymazat
  3. To je mi moc líto, přijde mi, že vnitřně musí mít takoví lidé strašný problém a být strašně nešťastní, což je tedy ani trochu neomlouvá. Je hrozně smutné, že naprostá většina lidí se nad sebou a svým jednáním nikdy nezamyslí, nepodívá se na něj s odstupem, nezamete si před vlastním prahem a především nestojí o to se napravit a být lepším člověkem. Už jen tím udělat svět lepším místem. Vždyť i bez takových lidí je na světě zla víc než dost, tak nechápu proč to někteří ještě zhoršují. Nejhorší je, že na vše doplácí nevinní lidé :( Snad se problém se sousedkou brzy vyřeší, držím palce :)

   Vymazat
 11. Ten článek je tak .. Smutný a zároveň skvělý a přínosný. Povahově se v tobě plně vidím a ikdyž to nemám až tak jako ty, v něčem bychom si mohli podat ruce. Ale i na druhou stranu.. Děkuju bože za mého přítele.

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář Pavli :) ...Jsem moc ráda, že jsme si tak podobné, protože si kolikrát říkám, že mi "v reálném životě" moc lidí nerozumí :) vysvětluji si to ale tím, že s těmi osobami nevedu hlubokomyslné debaty a nenechávám je nakouknout "pod pokličku" do mé duše a srdce tak, jako vás, mé čtenáře tady na blogu :) ...nicméně ti nejbližší přátelé mi rozumí a chápou mě a to je to hlavní :) ... a přítele si važ, chlapů co za něco stojí je jako šafránu :)

   Vymazat
  2. Nojo, ne nadarmo se říká, že lidi si občas musís připustit víc k tělu aby ti dokázaly porozumět. Jenže zase nevíš, kdy to začne být na škodu.
   Přesně jak píšeš :)

   Vymazat
 12. Jé, blogerka ze Zlína, jako jsem já! Tak to mě moc těší. :) Už jsem fakt myslela, že zlíňačky snad neblogují nebo co, vůbec nemůžu narazit na nikoho tu od nás nebo alespoń z okolí. :)

  Jinak k článku. Máš naprostou pravdu. Já sem toho názoru, že s takovými lidmi je škoda zahazovat čas. Mám v práci pár ženských, co si o mě taky myslí blbiny, při tom mě vůbec neznají. Ví o mě jen minimum základních věcí, jinak absolutně nic, ale stejně si myslí, že ví všechno nejlíp, ž mi můžou radit, poučovat a podobně. Tak se jimi radši nezabývám a bavím se s něktrými jen v rámci slušnosti o pracovních věcech a podobně.

  Days of Daysy

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář, moc si jich vážím :)