Escada Ocean Lounge

Dnes vám představím jednu ze svých oblíbených vůní, kterou aktuálně používám.
Jedná se o Escadu Ocean Lounge. Sice se nejde o klasickou drogerkovou vůni, ale cena za kterou ji můžete pořídit na internetu je rozhodně přijatelná. Já ji koupila za 600,- v množství 50 ml, což mi přijde fajn, ale třeba když pohledáte, možná ji někde objevíte ještě levněji než se to podařilo mně.
Ocean Lounge je, tak jako je u Escady zvykem, další vlaštovkou z několika limitovaných letních edicí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009 a já jsem moc ráda, že jsem na ni narazila i letos.
Pokud ji budete shánět a nenarazíte na ni v parfumerii, kde jsem to já, vzhledem k tomu, že jde o limitku, raději ani nezkoušela, doporučuju objednat si na internetu vzoreček. A pokud můžu ještě víc poradit, tak to udělejte spíš až si budete objednávat nějakou vůni nebo sérii vzorečků, ať se vám to poštovné vyplatí. Původně jsem totiž měla zhruba před rokem vzoreček, který mi přišel jako pozornost k mé objednávce z jednoho internetového obchodu s vůněmi.  Nejdřív mi nijak extra nesedla a byla na můj vkus příliš sladká, což mnoho z nás nemusí a ani já si nikdy tak sladké vůně nepořizovala. Ale můj přítel z ní byl nadšený a vždycky mi ji hrozně chválil.
No a netrvalo dlouho a nakonec jsem jejímu kouzlu propadla i já.
Jak už její sladkost napovídá, jedná se o svěží, moderní, květinově ovocnou vůni určenou mladým slečnám a ženám především pro letní období, které má vůně zachycovat a evokovat tak ducha letního požitkářství. Tvůrci o vůni tvrdí, že je inspirována magickými momenty letních prázdnin, kdy pozdně odpolední slunce dodává večerní párty smyslnou atmosféru. Koktejly tečou proudem, hraje hudba a nádherní lidé dělají vše pro to, aby rozradostnili plážový bar a bezstarostně propluli nocí plnou vášně. Hvězdný DJ zachycuje náladu veselými tóny léta, které se odráží od vln oceánu omývající pobřeží. Jak basy postupně zesilují, sílí i dramatičnost dech beroucích barev, které zdobí večerní oblohu. Radost tě objímá a tento okamžik je vryt do tvé paměti navždy.
Popis vůně zní náramně dobře, co myslíte? Člověk by se s takovou na té pláži a koktejlem v ruce válel  nejraději celoročně :)
Design flakonu vypadá také velmi moderně a živě a má nám připomínat pestrou paletu světově nejproslulejšího plážového baru, kde se zapadající slunce mění tak, jak to dokáže jen matka příroda. Lahvička je oděna do směsice fialovo-růžovo-rudé barvy, kde zmíněná růžová má hlavní slovo.
Nerezový uzávěr je označen logem Escada a krabička jen podrthuje letní vizi celé vůně.
Je na ní znázorněna moderní mladá dívka v plavkách, na které vidíte,
že si přítomnou chvíli umí užít všemi smysly až do morku kostí.
Tváří tiskové reklamní kampaně se stala britská modelka Rosie Huntingdon-Whiteley,
jeden z andílků Victoria´s Secret a podle mě jedna z nejkrásnějších modelek současnosti.

Pokud jde o složení vůně Ocean Lounge, můžete se těšit na následující:

Hlava: liči, jahoda, hruška anjou, švestka kakadu
Srdce: květy mimózy,sorbet z okvětních lístků fialky, květ,davano, jasmín, fialový mák
Základ: ambra, vanilka, fazole tonka, týkové dřevo

Co dodat na závěr? Snad jen to, že tuhle vůni opravdu miluji :)5 komentářů

 1. Moc povedený popis =) Ta vůně je nádherná, taková svěží a ovocná. Určitě si ji časem pořídím =)

  OdpovědětVymazat
 2. ÚŽASNÉ :))
  Mimochodem opravdu moc děkuju za komentář který mi úplně rozzářil večer ( dnešní večer byl skvělý ale tvůj komentář mi byl třešničkou na dortu :)
  A ano jsem toho názoru že by si měly blogerky pomáhat :)
  Moc ráda :)) :*

  gabulka-lovelygirl12.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gabulko, nemáš vůbec zač. Když vidím, že někdo odvádí dobrou práci, která se mi moc líbí, proč mu to neříct a nemotivovat jej tak do další práce :)

   Vymazat
 3. kde kupujes hawaiianu?

  www.mysweetstrawberries.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Evie, Hawaiianu kupuju v DM, poprvé jsem na ni narazila loni a naštěstí ji tam mají i letos :)

   Vymazat