Novinky na blogu :)

Ahoj holky, všechny vás zdravím a mám pro vás hned několik novinek. Mezi ty nejdůležitější patří ta, že blog můžete sledovat i na Facebooku, kde je sice od samého začátku, ale až dnes jsem konečně dala odkaz na blog. Snad pro vás bude přínosem, protože já sama jsem ráda, když mají blogy i stránku na Fb, protože je to podle mne praktické, mám pak větší přehled a nic mi neuteče, když už si sjíždím Fb v mobilu i víckrát denně :D
Další novou možností jak sledovat blog je přes Bloglovin a Zaria.cz. Snad bude všechno fungovat tak, jak má, pokud ne, určitě mě neváhejte hned kontaktovat. A jestli máte další nápady jak vylepšit či zpřehlednit blog, sem s nimi :)
Jinak vás ještě navnadím na to, co v nejbližší době na blogu najdete, do konce týdne, snad to stihnu, se můžete těšit na článek o plavkách letošní sezóny, pak na wishlist pro měsíc červen, který už pár dní nosím v hlavě, taky samozřejmě recenze výrobků, které jsem si nedávno pořídila. Recenze rovnou dvou vůní a nějaký ten článek o někom slavném. Ale nebojte, bude toho určitě víc, ale tohle jsou věci, které už jsou jisté, jen o nich napsat. Zatím přeju pěkný večer a dobrou noc :)

weheartit.com

11 komentářů

 1. Bloglovin je fajn, hned si Tě najdu =)

  anesagill.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. těším se na plavkový speciál! :)

  OdpovědětVymazat
 3. hurá, těším se na článek o plavkách :))

  OdpovědětVymazat
 4. ďakujem za krásny komentár, hneď sledujem, tvoj blog sa mi pozdáva ;))

  OdpovědětVymazat
 5. Těším se na článek o plavkách :) Určitě každému přijde vhod ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za pozvání na blog. Začínám sledovat! :))

  OdpovědětVymazat