Paris Baby ♥

Nejspíš nebude příliš velkým překvapením, že jsem se i já zařadila mezi blogerky testující jednu z vůní Elite Models Fragrances. Už když se objevily na trhu, byla jsem na ně neuvěřitelně zvědavá. Zaujala mě skutečnost, že se přední světová modelingová agentura takového formátu pustila do výroby vlastních vůní. Navíc jejich prodejní cena cca 200,- mi přišla naprosto nevídaná. A aby toho nebylo málo, Elite Models nám představila vůně dokonce rovnou čtyři a při výběru názvů se inspirovala módními metropolemi a to Paříží, New Yorkem, Londýnem a Riem. Já si pro své testování vybrala Paris Baby, jednak proto, že jsem měla všechny vůně dávno "očuchány" z drogerie a zamilovala si ji a také z důvodu, že Paříž je město s velkým "M", které nelze nemilovat a to i přesto, že jsem o něm jednu dobu vůbec nechtěla slyšet. Ale to je jiný příběh, prozradím k němu jen to, že můj expřítel pracoval v zahraničí a když se vracel, tak s přáteli navštívil právě Paříž. A protože mu v hlavě uzrál nápad se se mnou rozejít, tak se rozhodl, že prstýnek, který jsem mu půjčila pro štěstí po dobu, co jsme se neviděli, zkrátka nechá na tzv. "Mostě lásky", což je most se spoustou malých zámečků a on na jeden z nich, který tam pověsil, připevnil i ten můj prstýnek. Někomu se to může zdát romantické a sentimentální a možná i dojemné, myslím takový způsob rozchodu, ale ten prstýnek byl  dárkem k narozeninám od mých nejbližších přátel a měl tak pro mne velkou citovou hodnotu, takže mně to romantické nepřipadá ani trochu, spíš jsem byla tehdy hrozně naštvaná. Samozřejmě na něj a dokonce i na nebohou Paříž. Ale Paříži jsem už dávno odpustila, vždyť v tom byla nevinně. Dneska mám Paříž ráda a jak jako město, tak jako vůni, kterou momentálně používám.
Ale přejděme konečně k téhle jedinečné vůni. Jaká je? Naprosto romantická, zamilovaná, jakoby zasněná, kouzelná, připadám si v ní víc citlivá, protože mou citlivost jakoby podtrhuje. Ještě aby ne, jsem narozená ve znamení raka, takže citlivka hadr :-) a taky mi přijde roztomile zlobivá a nevinně ztřeštěná....Ale pozor, přes to všechno je neuvěřitelně silná, ukazuje, že i když jsme citlivé, tak umíme být neskutečně silné, odvážné a odhodlané když je to třeba. Že nás jen tak nic nezlomí. Je výrazná, ale neagresivním způsobem, takže na vás nenápadně, ale přesto důrazně upozorní. Zároveň je i hodně elegantní, vznešená, téměř aristokratická, takže se budete cítit jako vévodkyně Kate Middleton zkřížená s Blair z Gossip Girl. Stačí jen vyrazit na nákupy a budete se rázem cítit jako rodilá Pařížanka objevující nové trendy, které si pochopitelně upraví po svém. Hodí se jak na den, tak i na večer, zkrátka pro každou příležitost, protože se umí skvěle přizpůsobit každé situaci. Víte, to totiž Pařížanky skvěle ovládají. Ale po čem že tahle vůně voní? Hlavu tvoří svěží směsice jablka, frézie a kapky koktejlu Belliny, který povzbudí a okouzlí smysly. Srdce nás ohromí čistou elegancí vonokvětek, jasmínu a pomerančových květů. A konečně přichází krémový základ, který nás doslova uchvátí pižmem, vanilkou, pačuli a santalovým dřevem, dodávající teplé a smyslné tóny. Jen bych se ještě v rychlosti zmínila o výdrži vůně. Přestože na každé z nás vydrží totožná vůně různě dlouhou dobu, myslím, že Paris Baby by mohla být celkem držák. Alespoň na mně totiž drží jako přibitá. A ze všech čtyř vůní má podle mne výdrž nejdelší. Když jsem celou kolekci testovala v drogerii, tak mi tahle vydržela na ruce nejdéle. Zatím je to tedy z téhle čtveřice moje favoritka, ale vlastním i Rio, takže se můžete brzy těšit na další recenzi nebo možná na dvě, ještě mám políčeno na jednu z nich, ale zatím neprozradím jakou :) Takže pokud hledáte originální vůni za bezkonkurenční cenu, myslím, že je tahle čtveřice pro vás jako dělaná. A pokud nemáte peněz nazbyt, můžete si ji zkusit vyhrát. Na stránkách http://www.elite-vune.cz/ totiž právě probíhá akce, kde si můžeš na tebou vybranou vůni navrhnout vlastní obal a pokud tvůj návrh zaujme, pošlou ti vůni v tebou navrženém obalu až hezky domů a tvé tři kamarádky dostanou voňavou pohlednici. Což podle mě za pokus určitě stojí, už jen to, že můžeš ukázat jaký tvořivý talent v tobě dřímá, je rozhodně velká výzva, co myslíš?  :)

Zrovna doručena :)

Ano, jak vidíte už jí trochu ubylo :)

12 komentářů

 1. poď na giveaway :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/2012/06/giveaway-i.html

  OdpovědětVymazat
 2. mně zrovna nevyhovovala... Nešlo zrovna ani tak o parfemaci jako o to, že nevydrží dlouho

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem už narazila na několik vůní, které na mně vůbec nedrží, byla to i jedna z téhle kolekce, jen teď nevím, jestli to byl New York nebo Londýn.

   Vymazat
 3. Super :))


  http://sakfashion.blogspot.cz/ ( giveaway)

  OdpovědětVymazat
 4. já to zkoušela ale pořád nic :( Za jak dlouho ti to přišlo? ;)
  pěkný obal :) já zkoušela na london :D

  OdpovědětVymazat
 5. Za jak dlouho ti to poslaly?
  Ja to zkoušela ..ale pořád nic :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. London Baby jsem získala díky blogerské spolupráci, ale když se vůně objevila na trhu, navrhla jsem si obal na Rio Glam Girl, který zatím nepoužívám. Začnu s tím, jakmile spotřebuju Paris Baby, ale i přesto na něj bude brzy recenze. Jinak než mi ho poslali, trvalo to opravdu dlouho, snad měsíc či dva? Už vážně nevím, už jsem s tím tehdy totiž ani nepočítala, tak to bylo nakonec velké překvapení :)

   Vymazat
 6. super! vyzkouším! :-)

  http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/

  xx

  OdpovědětVymazat
 7. pěkný článek! :) Já mám London a strašně pěkně mi voní, škoda jen, že vůbec nevydrží (aspoň podle mě).

  OdpovědětVymazat