Sama sobě kadeřnicí...

Představte si, že jsem dneska plánovala nějaký úplně jiný článek, ale náhle mě něco osvítilo, těžko říct co a já se nakonec rozhodla jinak. A to pro článek o tom, jak se můžete doma zvládnout ostříhat úplně samy :)
Třeba já ke kadeřnici nechodím vůbec, sama si zastřihávám konečky, sama se barvím a před měsícem jsem si dokonce ostříhala ofinu, protože jsem chtěla změnu. Bylo to o půlnoci, takže jít si koupit barvu nepřipadalo v úvahu a zkracovat své dlouhé vlasy jsem nechtěla, protože jsem je výrazně zkrátila před rokem a dostala od kamarádky pořádně vynadáno, že jsem si je ostříhala moc,  ale věřte, že byly do půli ramen, jenže já měla jednu dobu vlasy skoro po zadek, takže nějaký rozdíl tam byl.
No a včera jsem si své hnědé vlásky nabarvila a teď mají krásný načervenalý nádech, ale né nijak výrazný. Ten bych ale i brala, tak je příště zesvětlím a postupně to dopiluju, ale momentálně času dost.
A proto zpátky k dnešnímu článku. Před časem jsem totiž narazila na článek o domácím samostříhání podle metody Lee Stafforda, což je kadeřník světových celebrit. Ke shlédnutí byly i nějaké videa s touto metodou a tak mi to nedalo a já si je samozřejmě musela pustit. A nemusíte se bát, protože ani vy o ně nepřijdete :)

Uff, tak hledání těch dvou videí bylo něco příšerného, už jsem to chtěla vzdát a nechat článek na jindy.
Skóre: hledání dvou videí z You Tube = dvě hodiny, ale mise splněna :)

A ještě jedna perlička na závěr: Taky vás tak vytáčí, když někdo říká kadeřnicím holičky??? Mne strašně :D A ještě jedna maličkost: Dneska vychází nová Joy, tak mám cestu do trafiky jasnou a zítra si tam půjdu znova, ale tentokrát pro novou Elle a už teď se nemůžu dočkat :)

24 komentářů

 1. Já si stříhám jen ofinu. Tuhle jsem si zastřihla i účes okolo uší. Ale na zátylek se neodvažuju, mám mikádo a mohla bych si lecos pokazit:)

  OdpovědětVymazat
 2. Jejda, to bych se bála. Ostříhala jsem se jednou a bylo to strašný. :)) Raději si zajdu k holičce (taky nevím, mně nikdy neholily v kadeřnictví...:)), stejně tam chodím jen zatřihovat konečky a s vlasy na lopatky si to sama doma moc netroufám... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem se v kadeřnicích zklamala... Stále si říkám, kdo ty holky učí, protože existuje tolik salonu, kde se vůbec neřídí trendy a už takových let stříhají stejně blbě :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas a ještě bych dodala, že většina kadeřnic je odborníkem na to, udělat člověku na hlavě přesný opak toho, co původně chtěl...:-)

   WorldByBella

   Vymazat
 4. Ještě jsem nenašla kadeřnici, co by uměla ostřihat tak jak chci. Ale na samotný stříhá nemám koule :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak na tohle bych asi neměla odvahu :-D Máš můj velký obdiv.. !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já si vždycky ustřihnu na délku tak max 5 cm, jinak třeba prostříhám prameny, ale na ty videa bych si rozhodně netroufla, na to první ještě možná jo, ale toho mikáda bych se bála :D

   Vymazat
 6. Uff .. asi svoje vlasy miluju víc, než jsem si myslela :)) Nikdy! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Do toho bych tedy rozhodně nešla :)

  OdpovědětVymazat
 8. obdivujem ťa, ja by som sa asi sama neostrihala....ja som so svojou kaderníčkou naopak spokojná :)

  www.lerosep.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. Zapojte sa prosím do mojej giveaway o kozmetickú tašku od Benefit

  http://dorota-art.blogspot.sk/2012/06/giveaway-o-kozmeticku-tasku-od-benefit.html

  Ďakujem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za pozvání, tak schválně, jestli budu mít štěstí :D

   Vymazat
 10. Tak na něco takovýho bych teda neměla odvahu. Já jsem si jednou ostříhala vlasy na mikádo (u kadeřnice) a jenom jsem se modlila, ať mi to co nejdřív doroste. Těť už si zastřihávám jen konečky (zase u kadeřnice). No a SAMA bych si tohle s vlasy nikdy neudělala! :)

  Jo a byla bych moc ráda, kdyby ses podívala na můj blog http://janickablog.blogspot.cz/ Na tvém blogu jsem poprvé a moc se mi líbí. Takže už jsem tvým pravidelným čtenářem. :)

  Jana :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za pozvání i za sledování. Hned se na tvůj blog jdu podívat :)

   Vymazat
 11. Nechceš sem dát fotku jak vypadají tvé vlasy..s tím červený nádechem ;) Jinak já taky skoro vubec nechodím ke kadeřnici..většinou to nedopadá dobře :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě je sem časem hodím, až nafotím nějaké nové fotky, zatím trochu nestíhám, což je vidět na absenci článků, ale všechno bude :)

   Vymazat
 12. To první video je super...mám dlouhé vlasy a kdybych to video viděla o pár dní dřív snad bych ani nešla ke kadeřnici a vyzkoušela bych to :-D

  OdpovědětVymazat
 13. kaderníčky ma tiež vždy sklamú!!,prečo mi už to prvé video nejde spustiť?:/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlastník videa zablokoval vkládání, ale když klikneš na přehrát na You Tube, tak ti to pojede normálně, akorát se ti otevře stránka You Tube :)

   Vymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. ja om raz pozerala relaciu, ktoru u nas vysielaju a zrovna tam strihali ofinu, tak aby to dokazali aj divacky. Celkom ma to zaujalo:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych taky ráda viděla, třeba na to někde na netu nebo na You Tube časem narazím :)

   Vymazat