Noční krém Optimals Skin Energy

Snad celý život hledám krém, který bude "tím pravým". Nebo prostě krém, který má pleť snese, po kterém se mi nebudou ucpávat póry nebo se mnohem víc mastit. A taky nějaký, po kterém uvidím na pleti nějaké pozitivní výsledky. Vždycky si nějaký pořídím a ve většině případů jsem nakonec zklamaná, takže se mi nestává, že bych si nějaký pleťový krém koupila víckrát, snad jen univerzální Niveu Soft. Většinu pleťových krémů ani nespotřebuju a když mi nevyhovují, používám je třeba na tělo. Ale mám kamarádku, která dělá Oriflame Lady a sem tam u ní nakupuju, akorát mi teď odletěla na pár měsíců do Irska a já mám zatím útrum. Ale zpátky k tématu. Nedávno mě v katalogu Oriflame zaujala novinka, noční krém Optimals Skin Energy z řady, která by vám měla projasnit a rozzářit pleť, což je něco, co má unavená, stresem a smogem vystavovaná pleť rozhodně potřebuje. V současném katalogu číslo 11 sice není, ale v příštím bude za cenu 289,-. Já ji ale jako naprostou novinku pořídila mnohem výhodněji, tak je možná lepší s případným nákupem počkat a to i přesto, že jde údajně o limitovanou nabídku. Nebo zkuste pohledat na internetu, stopro ji tam najdete mnohem levnější. Řada Skin Energy nabízí hned tři produkty a to denní, noční a oční krém. Já se rozhodla vyzkoušet ten noční a byla zvědavá, co tenhle hydratační krém zvládne, jestli bude má pleť ráno opravdu svěží, projasněná, odpočatá a zvláčněná. A musím říct, že jsem zatím velmi spokojená, kruhy pod očima mám sice každé ráno, ale jinak má pleť vypadá velmi zdravě, svěže  a já si teď nemusím patlat na pleť make-up, ale stačí mi BB Cream, což dřív rozhodně nepřipadalo v úvahu.
Pokud jde o složení, v příbalovém letáčku se píše tohle:
Vitamín C má silné antioxidační vlastnosti. Podporuje projasnění pleti, chrání pleť před vysoušením, vyrovnává její barevný tón a pomáhá odhalit přirozené zdraví pleti.
Minerály posilují energii pleťových buněk, jsou nezbytné pro zdravé fungování pleti, aktivně jí pomáhají uchovat v bezvadné kondici a odhalit její přirozený barevný tón.
Částečky odrážející světlo zvyšují projasnění a přirozeně zdravý vzhled pleti.
Viditelné výsledky: Pleť je ráno svěží a má novou energii (86%)*
Podporuje přirozené projasnění pleti během spánku (83%)*
*Účinnost testovalo 60 žen.
A jen pro informaci, krém je vhodný pro všechny typy pleti, takže pro ty, kteří si svým typem pořád nejsou úplně jistí, hurá!!!! Celkové hodnocení je ode mne, když bych známkovala jako ve škole, zatím za jedna, tedy - výborné. Rozhodně jsem po cca třech týdnech používání opravdu spokojená a příjemně překvapená, tak mi snad to nadšení z tohoto krému vydrží až do spotřebování :)Žádné komentáře