Rio Glam Girl

Omlouvám se za extrémně dlouhou neaktivitu, ale už jsem zpět. A čím začnu? Nebudu zdržovat a vrhnu se na recenzi další vůně od Elite Models Fragrances, konkrétně Rio Glam Girl. Předešlou vůni jsem už zvládla spotřebovat a dneska jsem na sebe tedy nastříkala tuhle, pro kterou jsem si navrhla vlastní obal.
 Než přejdeme k mým dojmům a pocitům, tak jen zmíním, co o ní tvrdí výrobce. Tahle vůně by měla zachycovat pulzující a oslavující náboj Ria - domova karnevalů, sluncem políbených pláží a elektrizujících nocí. Tato hravá, okouzlující vůně se otevírá pulzující acai berry se šťavnatou karambolou pro delikátní výbuch radosti, to je hlava vůně. Smyslný květinový buket v srdci vůně odhaluje delikátní pivoňku, jasmín a fialku, vytvářející podmanivý ženský půvab. Vše je podtrženo intenzivním krémovým základem ze santalového a palisandrového dřeva, které dodávají hlubokou smyslnost. Dokonalé, když máš navštívit okouzlující místo. No, tolik k oficiálnímu popisku. A dál? Dám vám radu: Prosím nečichejte k ní hned, jakmile si ji stříknete na ruku, nejenže vás ničím nenadchne, ale spíš vás v prvních vteřinách odradí, jelikož budete mít pocit, že spíš než aby voněla, tak ve skutečnosti smrdí. Nechte ji ale, ať se rozleží, protože rozhodně stojí za to, si na konečný výsledek počkat, byla by škoda ji odsoudit hned. Ale ať víte, co zhruba čekat, tak rovnou říkám, že jde o vůni sladkou, jakoby dynamickou, energickou, zkrátka temperamentní. V neposlední řadě je i smyslná, vášnivá a sexy. Rozhodně tedy nic pro holky, co sedávají v koutě. Podle mě jde o vůni, která se snaží být "vidět" - rozuměj "cítit", strhnout na sebe pozornost aneb celý život je jedna velká, nikdy nekončící párty. Takhle nějak si představuju, že voní typické telenovelové třeštidlo, což neberte jako urážku, ba naopak. Mám Latinskou Ameriku šíleně ráda a na telenovelách jsem víceméně vyrostla. Rozhodně jsem obdivovala sílu, temperament a odhodlaní tamních žen a dívek. A snažila se vzít si z nich příklad, měly takovou radost ze života a sálala z nich taková ženskost a odvaha, že to nešlo přehlédnout. A právě všechny tyhle vlastnosti latinskoamerických žen, všech těch krasavic co s železnou pravidelností bodují na Miss World a Miss Universe a bůhví kde ještě, se Elite Models snažila nacpat do jedné lahvičky. Výsledek není zas tak špatný, vůně mi něco připomíná, jako bych ji už někdy cítila. Ale naprostou peckou tahle vůně zase není. Řekla bych, že neurazí, nenadchne. Alespoň co se týče širší škály zákaznic. Za sebe můžu říct, že se mi líbí a to celkem dost, i když mi na ní něco nesedí, ale nemůžu přijít na to, co je pro mne tím rušivým elementem. Ale rozhodně je to ideální prázdninová vůně. Každopádně když ji oznámkuju jako ve škole, tak získává 2-, prostě z ní mám pořád malinko smíšený pocit. A co vy? Máte ji doma a jestli jo, jak se vám líbí?
8 komentářů

 1. no já jsem zkoušela Elite vůně, když se o nich všude píše, ale nejsme kamarádky, vůbec mě neoslovily, jsem už hold rozmazlená (nejde určitě jen o cenu, své favority mám i v levných) ale tohle není pro mě:/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, já jsem co se týče vůní taky dost rozmazlená a nejraději nakupuju parfumerkové, ale i některé z drogerií jsou fajn :)

   Vymazat
 2. Kámarádka jí má taky a říkala, že voní moc pěkně, ale když mi ji dala přičichnout, zjistila jsem, že to není nic pro mě. Né že by to hezky nevonělo, to jo, ale ... =D Prostě ne.

  OdpovědětVymazat
 3. Nezkoušel jsem, nemohu posoudit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji Ti za recenzi. Bohužel žádnou Elite vůni nemám, ale uvidíme. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes jsem si Rio koupila, je prostě skvělá, hodně mi sedla... Připadám si mnohem sebevědoměji, když jsem s ní navoněná :-) A výdrž je skvělá - celý den, z oblečení ji cítím ještě několik dní... Připomíná mi trochu první parfém od Christiny Aguilery - ten světlý, nazlátlý s krajkovým flakónkem.
  Za tu cenu ji fakt doporučuji... Všechny Elite jsou hezké, ale Rio to vyhrálo :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Dnes jsem si Rio koupila, je prostě skvělá, hodně mi sedla... Připadám si mnohem sebevědoměji, když jsem s ní navoněná :-) A výdrž je skvělá - celý den, z oblečení ji cítím ještě několik dní... Připomíná mi trochu první parfém od Christiny Aguilery - ten světlý, nazlátlý s krajkovým flakónkem.
  Za tu cenu ji fakt doporučuji... Všechny Elite jsou hezké, ale Rio to vyhrálo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je za tu cenu taky určitě doporučuji, akorát první parfém od Christiny mi nepřipomíná, ale to bude tím, že na každé z nás voní každá vůně jinak :)

   Vymazat