Výherci Giveaway

Krásný večer krásky,
Giveaway byla prodloužena do neděle, dnes je pondělí a čas vyhlásit výsledky. Jen pro pořádek, komentářů bylo 71, z toho několik z Vás mělo díky splnění podmínek možnost napsat komentář druhý a být v losování hned dvakrát. Spousta slečen ale podmínky nesplnila a tak o možnost vyhrát zkrátka přišly. Tentokrát jsem byla co se plnění podmínek týče totiž o něco přísnější, protože co si budem povídat, holky, které někde vidí Giveaway, napíšou, že chtějí ten a ten balíček, e-mailovou adresu a tím to pro ně hasne, by se nad sebou měly určitě zamyslet. Stejně jako ty, které po skončení Giveaway sledování blogu zruší. Giveaway je totiž odměna pro čtenářky a nevidím tedy důvod k tomu, dávat něco holkám, které se zajímají jen o to dostat něco zadarmo. Zvlášť když ceny platím ze svého, že? Blogerky budou určitě souhlasit, že to jen naštve :)
No a právě z důvodu, že spousta holek podmínky nesplnila, tak nelosuji Randomem, ale ručně.
A proto jsem si jména všech co splnily podmínky, napsala na papírky, (přezdívku na GFC a email)
a pustila se do losování.

Ale dost řečí, přejděme k výhercům :)

Tak, tady jste vy všechny, co jste podmínky splnily :)

"Osudí" je připraveno...

A pozor!!! První vylosovaná výherkyně mající právo první volby a tudíž vyhrávající balíček číslo 2. A to řasenku Lumene a krém Olay.


A tady je druhá vylosovaná, která se může pro změnu zase těšit na balíček s řasenkou Maybelline a krémem Olay.Šťastné výherkyně :)Tak, Monči i Tamči gratuluji a jdu jim psát mail, Vám ostatním děkuji za účast a určitě nesmutněte, další Giveaway bude co nevidět. 

P.S. Nový článek bude ve čtvrtek :)
13 komentářů

  1. Gratulujem :)

    http://werushberry.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat
  2. Souhlasím s tím co píšeš, zaráží mě chování holek, co vidí nadpis giveaway, text ani nepřečtou a nechají pouze email. Řekla bych, že je to typická česká vlastnost, chtít něco zadarmo bez námahy. No, kdybys měla chuť zasoutěžit si o tričko, tak mrkni na mojí narozeninovou soutěž. Žádné extra podmínky tam nejsou, nemusíš být mým čtenářem, je to spíš dárek narozeninám mýho blogu :D Měj se ;))

    OdpovědětVymazat