BloBox pro Emu

Ahoj všem,
v minulém článku jsem vám představila BloBox od Emy a dnes bych vám chtěla ukázat Blobox, který putoval ode mě k Emě. Pokud nevíte, co to BloBox je, podrobnosti se dočtete v minulém článku.
Když nastal den, kdy jsem měla box Emě odeslat, uvědomila jsem si, že jsem zapomněla koupit krásnou krabici, jak jsem měla naplánováno. Tak jsem vyštrachala krabici, ve které mi nedávno přišlo už nevím co a běžela do papírnictví, abych tam pořídila balící papír, kterým bych tu nevzhlednou krabici olepila. Původně jsem předpokládala, že to budu mít hotové za chvíli, ale po deseti minutách, jsem pochopila dvě věci, že jsem si na sebe upletla bič a že nejsem tak manuálně zručná, jak jsem se domnívala. Tady se můžete podívat, jak to při práci vypadalo :)Nakonec se výroba krabice ale podařila a já do ní mohla začít skládat dárečky. Na samé dno jsem položila visačku na dveře od pokoje. Téma měsíce října totiž bylo: To chce klid a nohy v teple! A visačka na dveře mi přišla jako fajn způsob, jak dát doma najevo, že chcete mít klid a nechcete být rušeni. 
Další věcí v balíčku byl hrníček, aby se mohla Ema zahřát i zevnitř a do buď dobrým čajem, nebo třeba kávou. A proto jsem jí do boxu nezapomněla přibalit pár sáčků čaje a mé oblíbené čokoládové Cappuccino. Snad se Emě zvolený motiv hrníčku líbí. Nemohla jsem si totiž pomoct a musela jsem jí koupit tentýž hrníček jako mám já a to hrníček Upířích deníků. V boxu nesmělo chybět i něco antistresového, když tématem byl klid. A jelikož jsme každý občas ve stresu a kolikrát žmouláme v rukou cokoliv, co je po ruce, tak jsem do BloBoxu vložila i antistresového panáčka, který se mi jednak moc líbil a jednak mám doma podobného.
Jedním ze skvělých způsobů, jak se odreagovat je i masáž. A protože je sama mám moc ráda a vím, že pomáhají, byl masážní olej od značky Saloos jasná volba, sama mám doma dva a to Vanilku a Orient.
Pro Emu jsem ale zvolila jiný, který ovšem také moc hezky voní.
A poslední věcí v krabičce plné překvapení byla společenská hra Život, tedy její menší cestovní verze, kterou si může Ema vzít kdekoliv s sebou a zahrát si ji třeba s přáteli během krásného klidného podzimního odpoledne. Proč? Protože přátelství je také jednou z věcí, která navozuje klid a taková zábavná hra je pro přátele jako stvořená.  :)
Obsah krabičky byl téměř hotový, ale ještě chyběl průvodní dopis, který jsem napsala hned, jak bylo všechno pohromadě. A poté ho vložila do krabice k dárečkům.A protože jsem občas hrozná hračička a detailistka, rozhodla jsem se zabalenou krabici pořádně ozdobit :)

Tak a to je komplet celý BloBox, který jsem pro Emu připravila. Já teda doufám, že se jí aspoň trochu líbil a potěšil a zajímalo by mě, jak by se takový box líbil vám. Na všechny komentáře se moc těším a přeji krásný zbytek dne, mějte se krásně a nezapomeňte: "To chce klid a nohy v teple!"
Jo a mimochodem, původně jsem do boxu plánovala ponožky, krém na nohy nebo třeba vonnou svíčku, ale tohle to vyhrálo :)


10 komentářů

 1. Takový balíček by se mi také líbil..hlavně ten hrneček je super :) Moc se Ti to povedlo a do tématu jsi se trefila!

  OdpovědětVymazat
 2. Ten hrníček je moc pěkný:)
  Mě by se občas taky hodil nějaký antistresový bálonek nebo tak něco :D:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se ten můj "moučný" balónek nebo panáček nebo co to je, už rozpadl, zrovna tento týden jsem to zjistila, když jsem něco hledala v zásuvce, takže si budu muset taky pořídit nový :D :)

   Vymazat
 3. Moc hezký balíček, líbí se mi, že se tam téměř nevyskytuje kosmetika :-). To cappuccino vypadá hodně dobře, mňam :-).

  P. S. Dovoluji si Tě pozvat k sobě na giveaway:

  http://bourjoisgirl.blogspot.cz/2013/10/bezova-ruze-od-bourjois-prekvapeni-pro.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pozvání :) a je pravda, že jsem se snažila kosmetiku vynechat, přeci jen jí máme každá mraky, ale ne že by nová nepotěšila :)

   Vymazat