Spotřebováno - Říjen 2014 + Vánoční Victoria´s Secret Giveaway

Ahoj krásky,
dnes nás čeká Spotřebováno za měsíc říjen a vyhlášení nové, vlastně vánoční Giveaway. Ceny, které jsem do Giveaway vybírala se mě samotné moc líbí, takže věřím, že osloví i spoustu z vás. Než se ale dostaneme ke Giveaway samotné, tak se podíváme na ty spotřebované produkty. Myslím, že jich není úplně moc, ale přesto se jich několik našlo.

Určitě se nemám za co stydět, co myslíte?Londa melír

Začneme klasicky přípravky na vlasy. tentokrát barvami. Barvím se většinou každý měsíc, popř. každý druhý. V posledních měsících jsem přešla na hodně tmavou hnědou a už jsem zatoužila po změně. Ne, nebude ze mě blondýna, ale i menší odlišnost vítám. Tou odlišností je tentokrát tmavě mahagonová, ale abych jí docílila, musela jsem nejdřív vlasy zesvětlit. Pro tyto účely jsem si vybrala melír značky Londa.  V minulosti jsem jej už zkoušela, takže jsem tušila do čeho jdu a i cena byla fajn. Osobně víc sice fandím melíru od Palette, ale ten bohužel zrovna nebyl na skladě. Vzala jsem si tedy Londu, která prameny sice zesvětlila, ale některé zůstaly stejné či s minimálním rozdílem, ačkoliv jsem na ně nanesla přípravku opravdu dost. Jen bych ještě chtěla zmínit, že jsem zesvětlovala víceméně téměř všechny prameny. Usoudila jsem tedy, že příště bych potřebovala krabičky dvě. Možná namítnete, proč jsem nepoužila odbarvovač. Jednoduše jsem chtěla přirozenější výsledek. Světlejší a tmavší prameny a hlavně jsem nechtěla vlasům tolik ublížit. Ano, i melír je driák, ale pořád mi přijde šetrnější než odbarvovač. Hlavně odbarvovač mě na vlasové pokožce, když jsem jej tuším dvakrát použila, šíleně pálil a já bych určitě nechtěla skončit úplně plešatá, takže u melíru se mi líbí i to, že nepřichází do kontaktu s pokožkou hlavy. Ve výsledku proti Londě nic extra nenamítám, ale čekala jsem intenzivnější zesvětlení. Celkově mi víc vyhovuje právě melír od Palette, ale když není zbytí, klidně si koupím Londu znova.

Palette Intensive Color Creme

A teď už jsme u barvy samotné. Jak už jsem zmiňovala, zvolila jsem odstín  R2 Tmavě Mahagonový. S výsledkem jsem moc spokojená. Barvy Palette mi vyhovují asi ze všech nejvíc. Jednak mám díky nim vlasy krásně lesklé, zdravě vypadající (myslím, že i zdravé jsou) a navíc se mi barva Palette oproti jiným nevymývá tak rychle. Velkou předností je určitě i to, že škála barev je opravdu široká. Jen pozor na fakt, že tyto barvy chytají o něco tmavěji než je vyobrazeno na krabičce. Já s tím ale počítám už předem, takže mě to nijak nepřekvapí a podle toho si i barvu vždycky vybírám. Za sebe Palette určitě doporučuji, ač vím, že ne každému sedí a někdo jej i šíleně nenávidí. Já mám Palette moc ráda :)


Balea Professional Tiefen-Reinugung (čistící šampón)

Tento šampón nemám poprvé. Čas od času se k němu ráda vracím, protože má vlasy a pokožku hlavy vyčistit opravdu do hloubky, což je vzhledem k tomu, kolik toho musí naše vlasy snášet opravdu nutnost. Navíc neobsahuje silikony, což beru jako další plus a další hezký krok jak ulevit svým vlasům. Jak možná už víte, v poslední době mě trápí jejich nadměrné padání a tak trochu to dávám za vinu i všech těm silikony přecpaným šampónům a kondicionérům, které vlasy jen a jen zatěžují. Proto se chci v nejbližší době chovat k vlasům co nejlépe to jde. Používání tohoto šampónu sem počítám a i v jiných směrech si jej moc chválím. Moc krásně pění, vlasy vůbec nezatěžuje a vůně je mi taky příjemná. Nic špatného o něm vlastně říct nemůžu. Rozhodně jej nemám naposledy a budu si jej kupovat i dál. Určitě vám jej tedy doporučuji!

Nivea Aqua Sensation Oživující čistící pleťový gel

Tento gel je určený pro normální a smíšenou pleť. Obsahuje aktivní látku Hydra IQ a výtažky z okurky. Čistí pleť, důkladně, ale jemně odstraňuje nečistoty a make-up a zanechává pleť svěží. Navíc udržuje přirozenou hydrataci pleti. Hydra IQ je totiž unikátní ingredience, která stimuluje tvorbu nových aquaporinů, pleti vlastních hydratačních kanálků, které zlepšují cirkulaci vody v pleťových buňkách. Díky tomu je zajištěna optimální hydratace i v hlubších vrstvách pleti. Asi to i funguje, protože mi pleť opravdu přijde hydratovaná, krásná, svěží, zdravá a zářivá. Gel vám tedy ráda doporučím. A zda si jej koupím znovu? Ten ideální čistící pleťový gel jsem sice už našla, je to gel od Avene jak jste si mohli přečíst v minulém článku, ale kdyby mi náhodou došel a já akutně potřebovala nějakou levnější variantu, klidně bych zvolila tento. 

Tělové mléko Super Playboy

Toto tělové mléko už jsem měla nějaký ten pátek a šetřila jsem si jej především na léto. Nyní už je tedy spotřebováno a pokud jde o moje dojmy, tak recenzi na něj jste si mohli přečíst už v dubnu a to TADY.
Moc se o něm už proto rozepisovat nebudu. Jen zmíním, že hydratace byla tak akorát, konzistence ideální, takže ani příliš tekutá ani extrémně hutná. Vůně se mi taktéž líbila, i když časem mi začala připadat dost chemická. Nicméně jsem byla spokojená a ráda doporučuji, akorát bych ještě dodala, že vůně mi přišla vhodná spíš na léto, tak bych být vámi na zimu zvolila jinou variantu vůně :)


Escada Ocean Lounge

V říjnu se mi podařilo dopotřebovat rovnou dvě vůně. Jednou z nich byla Escada Ocean Lounge, jedna z mých úplně nejoblíbenějších vůní, ke které se ráda a pravidelně vracím. Recenzi jste si mohli přečíst už na samém začátku mého blogování TADY a poté jsem o ní psala ještě ve článku o kolekci mých vůní ZDE. Znovu se o ní tedy rozepisovat nebudu. Jen zmíním, že ji opravdu miluji a určitě si ji koupím znova :)

Santini Anastasia

Opět další vůně, o které jste si na blogu už mohli něco přečíst. Kompletní recenze byla v srpnu TADY. Vůně je inspirovaná postavou Anastasie z knižní triologie Fifty Shades. Přiznávám, že jsem Padesát odstínů čehokoli stále nečetla, ale film, který bude mít premiéru příští rok na Valentýna si ujít určitě nenechám. Pokud jde o vůni, tak byla fajn a stále mi příjemně voní, ale účinky feromonů, které prý obsahuje jsem opravdu nezaznamenala. To jen tak pro info. Jinak doporučuji ;)


Sun Dance Olej na opalování 

Tak tento produkt jsem sice nespotřebovala, ale jelikož by se věci na opalování měli po sezóně správně vyhodit, tak jsem jej sem zařadila. Každopádně bych nikdy neřekla, že mě neznačkový přípravek na opalování tolik překvapí. A příjemně. Ale hezky popořadě. Někde jsem četla nebo slyšela, že pokud se člověk chce opálit krásně do hněda a rychleji, jsou na to nejlepší právě opalovací oleje. Olej (lesklá pokožka) navíc přitahuje sluneční paprsky, tak je logické, že se skutečně opálíte rychleji, než kdyby jste použili opalovací mléko. Proto mohu s klidem prohlásit, že s výsledkem svého opálení jsem byla naprosto spokojená. Možná si řeknete, že SPF 6 je hrozně málo, ale mě to na opalování u bazénu doma na terase bohatě stačilo. Ačkoliv jsem hnědooká bruneta, tak se opaluju šíleně pomalu, takže proto volím nižší stupeň ochrany, abych skutečně zhnědla a opálila se. A věřte nebo ne i když je to SPF 6 opravdu jsem se vůbec nespálila. Jinak ještě malé info k oleji. Nanáší se pomocí rozprašovače, což je moc fajn a asi mi to přijde tak nějak nejpraktičtější. Co mě nadchlo ještě je ale úžasná vůně! Příští rok jej tedy kupuji znova a to bez debat!

Balea Třpytivý krém na nohy 

Tento třpytivý krém na nohy z loňské limitované edice jsem si pořád syslila na léto, kdy jsem si představovala, jak jej budu denně používat a mé nohy se budou kouzelně lesknout. Jenže mi chudáček prošel v květnu zárukou, takže smůla. Ani nevím, proč jsem ho nevyhodila už dávno. Ale to je jedno. Každopádně letos jsem jej nepoužila ani jednou, použila jsem jej párkrát loni v létě a co si pamatuji, tak výsledný efekt třpytivých nohou je opravdu moc hezký. Hydratace sice není nic ohromujícího, ale mě šlo přeci jen o ten třpytivý efekt. Pokud vás zajímá, jestli bych si jej koupila znova, tak určitě ano. Mimochodem, už nyní mám jeden takový krém od téže značky schovaný na příští léto :)


Labello Fruity Shine Cherry

K balzámu od značky Labello jsem se vrátila po delší době. Hledala jsem něco malinko tónovacího, ale opravdu jen nepatrně. Něco, čím bych si mohla mazat rty 100x denně a nepotřebovala bych u toho zrcadlo a hlavně něco, co by o mé rty opravdu pečovalo. A zvolila jsem dobře. Labello totiž obsahuje přírodní pěstící oleje a Vitamín E. O rty tedy pečuje opravdu pečlivě, jsou díky němu jemné, hebké, hydratované, krásné, malinko zabarvené a lesklé. Rozhodně jej tedy doporučuji a určitě si jej koupím znova. Ať už jakoukoliv variantu. Jen ještě poznamenám, že pokud máte rty opravdu šíleně popraskané, tak vás toto Labello nezachrání a raději bych volila něco silnějšího. Například Carmex nebo balzám na rty od značky Saloos.

Balzám na rty NYC

Další spotřebovaný balzámek na rty, tentokrát od zančky NYC. Opět produkt, který musím pochválit. Rty zanechává krásně jemné, hydratované a lesklé. Navíc má i super pigmentaci, která je o dost výraznější než u výše zmíněného Labella. Doporučuji.

Essence Set na obočí

Obočí je něco, na čem si opravdu zakládám. Bez tužky a setu na obočí bych se už neobešla. V drogeriích se ale takových produktů moc sehnat nedá a už vůbec ne za nějakou super cenu. Set od Essence je ale výjimkou. Byla jsem s nim po všech stránkách spokojená a proto jsem jej nahradila dalším setem na obočí od značky Essence, tentokrát ale z roztomilé podzimní edice Hello Autumn. Pokud vás má péče či spíš úprava obočí zajímá, určitě se v budoucnu dočkáte nějakého článku, kde se dozvíte jaké produkty používám a jak mé obočí vypadá před a po nalíčení :)

Essence Tužka na obočí 

Ano, víc už ořezat opravdu nešla. Možná budu už trapná, ale opět musím značku Essence pochválit. Její tužky na obočí mi také maximálně vyhovují. Takže pokud nějakou sháníte a nechcete za ni dát majlant, Essence vám určitě doporučuji, popř. Miss Sporty, s tou mám také kladné zkušenosti. Jo a slyšela jsem, že i Catrice je skvělá, tak na tu si momentálně brousím zuby.


Himalaya Herbals Víceúčelový krém

Dřív se dal koupit pod názvem antiseptický krém, dnes pod názvem víceúčelový krém. Slovíčko na obalu se sice změnilo, ale obsah zůstal stejný. Podrobnou recenzi si můžete přečíst ZDE. Myslím, že tedy není třeba víc dodávat. Zkrátka když mám nějaký pupínek, když mě zlobí pleť, sáhnu právě po tomto pomocníkovi, který mi pleť vrátí do původního stavu v rekordním čase. Doporučuji!

Intimní ubrousky Carefree aloe

Další z mých stálic o které je zbytečné zas a znova psát. Dočíst jste se o nich mohli třeba ZDE.

Nivea Tělové mléko do sprchy

Velký hit o kterém jsme už všichni slyšeli alespoň stokrát a buď jej milujeme nebo ne. Já se mezi fanoušky tedy neřadím. Představa, že se osprchuji a na mokrou pokožku naplácám tohle mléko, které zase smyji, se mi prostě nelíbí. A nejde o to, že bych to nezkoušela. těchto vzorečků se ke mě před časem doneslo víc než dost. Asi jsem příliš konzervativní. Prostě u mě vede sprcha, ručník a pak až nějaký krém a proto jsem tento vzorek používala jen po večerním odlíčení na obličej. Takže za mě ne. Navíc po něm klouže vana a údajně se tím i ucpává odtok. Takže děkuji, nechci :)


No a to je ze spotřebovaných produktů všechno, jdeme k tomu na co se určitě všichni těšíte a to vyhlášení Giveaway :)


VÁNOČNÍ GIVEAWAY


Když jsem přemýšlela o tom, čím bych vám udělala radost, zamyslela jsem se nad tím, co by udělalo radost mě a k čemu jsem tedy došla? Že bych moc chtěla tělový sprej od Victoria´s Secret, takže čáry máry fuk, hrajeme o tohoto krasavce :) Tajně jsem přičichla a voní božsky, najdete v něm broskev, třešeň, aloe vera a heřmánek. Možná zvláštní kombinace, ale dokonalý výsledek, takže po vánocích si jej pořizuji taky :)


A to není všechno, kdo ještě nemá roztomilý Baby Lips balzámek od Maybelline, nemusí smutnit. Pro vítěze mám hned dva. Tónující Pink Punch a bezbarvý Mint Fresh. A že už nějaký máte? No, rozšířit sbírku je přece fajn.


A protože budou ty vánoce, tak to pořád ještě není všechno, mám pro vás i dárek s nádechem vánoc a to set laků na nehty od značky Essence z limitky Come to Town. Sakra, asi si zaběhnu koupit sadu i pro sebe.Tohle jsou tedy dárečky, na které se může vítěz těšit.
A co tedy musíte udělat pro to, aby jste tento balíček mohli získat? Stačí splnit následující podmínky:

Podmínky:
Povinné:
1. Sledovat můj blog veřejně přes GFC a Facebook a napsat pod jakými jmény mě sledujete!
2. Napsat svůj email, abych vás mohla v případě výhry kontaktovat.
3. Mít doručovací adresu v České republice nebo na Slovensku.

Nepovinné:
4. Pokud budete odkaz na Giveaway sdílet veřejně na Facebooku nebo na svém blogu, můžete tak napsat    druhý komentář s odkazem kde sdílíte a zvýšit tak své šance na výhru.
5. Pokud budete sledovat blog na Instagramu, můžete zanechat taktéž další komentář a zvýšit tak své šance  na výhru. Nezapomeňte ale napsat pod jakým jménem mě na Instagramu sledujete.

P.S. Nepovinnými podmínkami mi samozřejmě uděláte velikou radost ♥ Soutěž trvá od 24. listopadu 2014 a končí 20. prosince 2014. Vítěze vyhlásím hned den nato 21. prosince 2014 a to jak tady na blogu, tak i na Facebooku a Instagramu! :)Přeji vám tedy hodně štěstí a držím palce. Doufám, že se vám balíček pro vítěze líbí a dotyčné udělá radost.
Pro dnešek se s vámi loučím a těším se na vás zase příště :) 
P.S. Do soutěžních komentářů klidně připište i komentáře týkající se rubriky spotřebováno. Nebojte se, čtu všechno a budu se opět snažit všem odpovědět. Takže pokud máte s výše zmíněnými výrobky nějaké zkušenosti, určitě mi dejte vědět :)

Mějte se krásně....    Vaše Lucy250 komentářů

 1. Moc mě zaujala barva od Palette ten odstín je vážně úžasný! A nemít svoji oblíbenou stálici rozhodně bych do něj šla :)

  GFC Caroline
  FB Kajuš Zámečníková
  kajush@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám na obočí ráda průhledný gel od Alverde doplněný ještě zbytkem stínu z jejich setu na obočí, který už bohužel nedělají :-( takže musím hledat náhradu...
  GFC: petkasoki
  FB: Petra Sokolová (pod mailem: sokope@gmail.com)

  petra.sokolova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. gfc ervulenka
  fb eva richterova
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkná spotřeba. Dneska jsem dopotřebovala zrovna šampon a do koupelny jsem si donesla ten čisticí od Baley, o kterém píšeš :-D Náhoda. Silikony v šamponech mi nesedí, dělají se mi lupy a svědí mě hlava, tak snad tenhle bude lepší...
  Sleduji na FB jako Lenka Kalašová, GFC Sedmikráska. E-mail mám na seznamu: USedmikrasky.

  OdpovědětVymazat
 5. GFC Denisa Slobodová
  FB Andi D Voilá
  denisa.slobodova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Sleduju, na fb jako Kristýna Lexová ;). Mail in-your-face@centrum.cz

  Krásné ceny sis pro nás vybrala! Sprej od VS chci už dlooouho vyzkoušet.

  OdpovědětVymazat
 7. 1) Sleduji tady (Lucid K) i na fb (Lucka Kolodziejová).
  2) Můj mail : Kolodziejova.L(zavináč)seznam.cz
  3) adresu v ČR mám :)

  moc děkuji za krásné produkty do soutěže a budu se těšit na článek o úpravě obočí ! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné produkty do soutěže,sleduji zde jako Nikol Nixol
  na fb Nikola Jahnová
  instagram Nicoollj

  OdpovědětVymazat
 9. GFC: TheLifeOfRomi
  FB: Romana Rožníková
  email: romana.roznikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Ráda se zúčastním. GFC + FB Hana Svobodová.
  email: hanka.nesty@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. GFC i FB Anna Vágnerová
  anna.vagnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Tužku na obočí Essence mám taky moc ráda. Po tomto článku si asi koupím i ten set :-)

  OdpovědětVymazat
 13. No tak to je naprosto nádherná GA, ty jsi štědrá :)
  Sleduji :) (Na FB jako Veru Pařízková, přes GFC jako Veru nebo jako Veronika Pařízková - teď nevím) :)
  VeruKru@seznam.cz
  Jsem z ČR :)

  Jinak z těch spotřebovaných věci jsem zatím nezkoušela nic, ale ráda bych vyzkoušela ten set na obočí, mám doma tužku od Essence a vyhovuje mi :)

  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 14. Na FB jsem sdílela :) https://www.facebook.com/veru.crue
  VeruKru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. GFC i FB: Eva Tomšovicová
  sugarrose@centrum.cz

  super článek a zajímavé produkty

  OdpovědětVymazat
 16. Sleduju tady jako Renda a na FB jako asmallmiracleCZ
  asmallmiracleCZ@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 17. Ahooooj;) sleduji pod jmenem Marketa vaňourkova;) marketa.vanourkoca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Jééé, škoda, že ten sprej mi nevoní a babylipsy mám, jinak bych se taky zapojila, ale přenechám šance někomu jinému =). Jinak moc hezká giveaway.

  OdpovědětVymazat
 19. sledujem Ta cez GFC ako Tinky Rinky a aj cez FB pod svojim menom :-)
  mail: thina.bacova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. fb i gfc- Vendula Mikulková
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. 1. Kristína Maričáková
  2. maricakova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 22. IG: sledujem finchel4ever_gleek :) a kika2801

  OdpovědětVymazat
 23. zdieľam tu: https://www.facebook.com/tinakristina.maricakova?fref=nf

  OdpovědětVymazat
 24. x GFC aj FB : Sár Kucková
  x email - ajkadavidko@gmail.com

  Super GA ! :)

  OdpovědětVymazat
 25. gfc: dominnica l
  mimalau@centrum.sk

  :)

  OdpovědětVymazat
 26. GFC i FB: Markéta Štefková
  mail: stefkova.ma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Super GA :-)
  GFC : miskasiska p
  DB : Miskasiska Ppopc
  miskasiska25@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. GFC : Ad Gundová
  mail: adrikagundova@gmail.com :)
  FB : Aďka Gundová

  OdpovědětVymazat
 29. Instagram : Aďka Gundová
  mail : adrikagundova@gmail.com

  Toto je už druhý komentár :)

  OdpovědětVymazat
 30. Zdieľam to tu : https://www.facebook.com/Adkagundovablog

  mail : adrikagundova@gmail.com

  Toto je už tretí komentár :)

  OdpovědětVymazat
 31. GFC i FB: Martina Burdová
  martina.burdova@email.cz
  Na Instagramu tě sleduji taktéž: martinaburdova
  soutěž sdílím na svém fb :-) :-)
  + díky za tip na šampon na vlasy. Už nevím totiž co na ty svoje vlasy používat, tak tenhle jistě vyzkouším :-)

  OdpovědětVymazat
 32. GFC: Julie Kročová
  FB: Julča Kročová
  juliekrocova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. GFC :Lea M.
  FB : Lea Mališáková
  Email :lejkamal@gmail.com
  Leuslifestyle.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 34. GFC: Terka Černá
  FB: Teruš Černá
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. GFC: Milenne Waver
  Fb: Milča Novejch
  Email: milciska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. sleduji :)
  gfc: Petulka J
  fb: Petra Jaworská
  instagram: xopetukaxo

  petrajaworska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. GFC Jana Marcinová
  FB Janka Marcinová
  povedat_ti_chcem@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 38. GFC a FB: Veronika Pospíchalová
  vera.p@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Úžasný balíček, to by bylo radosti! Přeji všem krásné a pohodové Vánoce! :)
  Sleduji GFC i FB: Ivana Mikuličková (hezkakytka). hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Sdílím zde na FB: https://www.facebook.com/ivana.mikulickova.54
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. GFC: Paula K.
  FB: Paula Kulichová
  paula.kulichova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 42. GFC & FB: Lenka Ďurčeková
  Email: lenka.durcekova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. GFC- Bee Doo
  Fb - Kami Margietová
  kamilamargietova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. GFC: Phuong Thao Tran Thi
  FB: Kaley Tran
  tranthiphuongthaosonia@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 45. Skvělá soutěž! :))
  Sleduji přes GFC jako Ms.Luccy a přes FB jako Lucie Vondrysková
  vondryskoval@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. SLEDUJI jako Kateřina Kuběnková
  kubenkova.katerina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. GFC Sabína Rychtárechová
  FB: Sabina Sabuska Rychtarechova
  e-mail sabiissworld@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. GFC : Barbora Hailandová
  FB: Barunka Hailandová
  e-mail: barbora.beruska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. GFC i FB: Julie Suchánková, julasu@seznam.cz :))

  OdpovědětVymazat
 50. GFC: Michaela Crash
  FB: Michaela Šutková
  msutkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. GFC: Karolína Uhrová
  FB: Karolina Uhrová
  karolin.uhrova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Sleduji na instagramu jako KAROLINA_UHROVA

  OdpovědětVymazat
 53. gfc: kiki
  fb: kristýna p.
  greenballx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. GFC Nikola Guzmicka
  FB Nikolka Guzmická
  nikky33@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 55. GFC: Gwendolyn Irwin
  fb: Elen Ruckerová
  meluzinka111@seznam.cz
  it: gwen_irwin :)

  OdpovědětVymazat
 56. GFC: aleachim15
  FB: Michaela Loffler
  michaelaloffler@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. To je krásná GA :)
  Hlavně ten sprej VS - po něm toužím už dlouho ♥ :D
  GFC - adelheidis
  Instagram: Adellheidis
  Facebook: Adéla P.

  PruchovaAdela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. To je krásná GA :)
  Hlavně ten sprej VS - po něm toužím už dlouho ♥ :D
  GFC - adelheidis
  Instagram: Adellheidis
  Facebook: Adéla P.

  PruchovaAdela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 59. fb ako Te Polak, gfc ako Terka Poláková :)
  tereziapolakova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 60. a ešte pridávam plusový - ig sledujem ako /terka_polak :)
  tereziapolakova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Krasna GA, nejvice se mi libi telovy sprej, ale vsechny darky jsou krasne! :)
  Pres GFC sleduji jako Whatever a na FB sleduji jako Žaneta Kovářová.
  zakov77@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Na Instagramu sleduji jako zanetkov77 :)
  zakov77@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. FB: Zuzka Stupková
  GFC: Zuzka_S
  INSTAGRAM: zuzka_stupkova
  EMAIL: zuzka.stupkova@gmail.com

  :)

  OdpovědětVymazat
 64. FB: Zuzka Stupková
  GFC: Zuzka_S
  INSTAGRAM: zuzka_stupkova
  EMAIL: zuzka.stupkova@gmail.com

  :)

  OdpovědětVymazat
 65. OMG! OMG! OMG! Nemôžem tomu uveriť toto je tá najlepšia Giveaway akú som kedy videla <3
  GFC: veronika.brunclikova1
  FB: Veronika Brunclíková
  E-MAIL: veronika.brunclikova1@gmail.com

  P.S: ja by som sa asi rozplakala z výhry :-D ale pšt

  OdpovědětVymazat
 66. Krááááása <3

  Sleduji přes FB i GFC :) GFC: Pod svým blogem Little Ann
  Můj e-mail: anyzzzz@seznam.cz
  Na instagramu tě sleduji už delší dobu :)

  Krásný den,

  A.

  OdpovědětVymazat
 67. GFC: Patricia
  FB: Patrícia Holíková
  mail: lerosep4@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. FB i GFC jako Anita Hofmannová, mail h.nitule@gmail.com :)
  (jestli se komentář poslal dvakrát, omlouvám se, blbne mi blogspot :/)

  OdpovědětVymazat
 69. FB: Adéla Petrů
  GFC: Adél
  Instagram: Adelayde14
  gmail: Adinka1d@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 70. fb: Nagisa Meiko Yagi
  instagram +GFC: Hizaki Sawaiii
  mail: Minako-chan@email.cz :)

  OdpovědětVymazat
 71. GFC: Naomy Jakab
  FB: Noémi Jakabová
  E-mail: naomyjakab@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 72. +Zdieľam na svojej stránke: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=574119089387508&id=155147494618005

  naomyjakab@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. + Sledujem ťa na IG ako @naomyjakab

  naomyjakab@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 74. Moc pěkný článek, tužky na obočí od esence taky používám a jsou top:)
  GFC: TheRedLipsticks
  FB: Anna Pašková
  E-mail: ani.paskova7@gmail.com
  Instagram: annapaskovaa

  OdpovědětVymazat
 75. GFC: Janka Šipková
  FB: Jana Neznáma
  E-MAIL: sipkovajanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Na facebooku sledujem ako Monika Gallova a tu tiez :)
  email: mgallova12@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. Na fb jako Štěpkáá Císařová
  GFC: Štěpánka Císařová
  Email: stepanka252@seznam.cz
  Instagram: SteffaniStyles

  OdpovědětVymazat
 78. GFC Katherine S, FB Kata Sukova
  kackasukova@seznam.cz
  Super GA, vune VS chci uz dlouho vyzkouset:)

  OdpovědětVymazat
 79. FB: Kristy Uhrová
  GFC: Kristina Uhrová
  kristy.uhrova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. fb Kristýna Mencová, gfc Kristýnka, mencovakristyna@email.cz

  OdpovědětVymazat
 81. FB - Kristina Smile
  GFC - Kristen H.
  E-mail - kikalovehanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 82. GFC: Lucie Dobrovolná
  FB: Lucka Dobrovolná
  Luikanka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 83. Sdíleno na fb: https://www.facebook.com/lucka.dobrovolna.3
  :))
  Luikanka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Giveaway som zdielala na FB /Kristina Smile/

  OdpovědětVymazat
 85. FB-Luciana Pumrlová
  GFC-Lucc Luci
  lucc@post.cz
  sdílela :)
  moc se mi líbí ten odstín barvy. sama používám podobný odstín též značky, ale barvu pěnovou (myslím, že shaker) supr blog :*

  OdpovědětVymazat
 86. Sleduji přes GFC i FB (ChickFlichCherry)
  Krásné dárečky :)
  chickflickcherry@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Sledujem ťa cez GFC aj FB ako Patrícia Klimentová :) patkaklimentova@gmail.com
  tak toľko toho čo spotrebuješ ty ja spotrebujem tak za pol roka haha :D :)

  OdpovědětVymazat
 88. Sleduji jako Kristýna Eliášová i na fb i na GFC :)
  kika.eli@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. GFC: Martina Homoláková
  FB: Marťa Homoláková
  martina.homolakova@gmail.com

  Moc pěkná giveaway a hrozně se mi líbí design blogu :)

  OdpovědětVymazat
 90. Sledujem na GFC ako Zdenka Bušová , tak isto aj na Facebooku :)
  e-mail : zdenulik84@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 91. Na instagrame sledujem ako zdeni_busova

  OdpovědětVymazat
 92. Ahoj, tak GFC a FB: Patricie Houžvová
  insta: narcisprdelka

  OdpovědětVymazat
 93. Ahoj, tak GFC a FB: Patricie Houžvová
  insta: narcisprdelka

  OdpovědětVymazat
 94. Gfc: vaja vaja
  fb: simonabelasa
  bohužial na insta som neni
  wendi@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 95. Sleduji jako Anna's secret :) fb nemám :)
  annasglamour@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 96. GFC a FB : Dominika Grešová
  yourdominica@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 97. Zdieľam na tejto stránke : https://www.facebook.com/pages/Yorkshirsky-teriér/370272909670345?ref=hl
  yourdominica@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 98. super GA,ještě nemám ani jeden z těchto balzámků a vůni od VS bych moc ráda vyzkoušela :)
  gfc i fb-Jana Svobodová
  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Instagram : @dominikagresh
  yourdominica@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 100. Balzám na rty NYC, Essence Set na obočí, Essence Tužka na obočí... taky moji favorité, které používám dennodenně :)

  1. GFC: Meimei, FB: Aneta Bui
  2. meimei@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Sleduji přes blogerky jako Tardis.
  A přání...je sice banální, ale potěšilo by mne, kdyby napadl sníh.

  OdpovědětVymazat
 102. GFC: Teri Black
  fb: Tereza Č...á
  tecernare_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. a druhy komentar za instagram:-) sleduji pod uctem: teri_blackk

  OdpovědětVymazat
 104. zdieľam https://www.facebook.com/giveaways18?ref=hl

  OdpovědětVymazat
 105. krásné produkty ve spotřebováno zaujal mě ten Essence Set na obočí, vypadá zajímavě
  a moc pěkné ceny v GA opravdu ;)

  FB sistershoods
  sistershoods@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 106. Jéé to jsou krásné dárečky, líbí se mi úplně všechno! A jsem zrovna z těch, co baby lips ještě nemají :D.
  Sleduji tvůj blog i fb pod jménem Caroline Red-haired
  můj email: xlolkax@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 107. Sdílela jsem soutěž i na svém fb profilu :) https://www.facebook.com/profile.php?id=100005141447987
  xlolkax@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 108. Nádherné produkty :) stejně tak blog, ráda se vrátím :))

  GFC: Nechvatalova9
  FB: Lenka Nechvátalová
  E-mail: Nechvatalova9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 109. Akorát teda do Palette bych už nešla, po ní jsem měla nehorázně zničený vlasy a i kadeřnice mi ji vymluvila, ale nevím, co je na tom pravdy.. ;) třeba to neničí Palette, ale prostě já jsem zastánce L'oreal Paris :)

  OdpovědětVymazat
 110. gfc: Lucia Kvaššayová
  fb: Lucia Kvaššayová
  email: micka185@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 111. Přes GFC a na fb sleduju jako Iveta Skutková :)
  ivetaskutkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 112. A sleduji i na Instagramu jako iveta_skutkova
  ivetaskutkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 113. GFC: Renny LUkášová
  Fb: Renatt Lukášová :))

  OdpovědětVymazat
 114. GFC: Nikol Rose
  FB: Nikola Růžičková
  Máš moc hezký blog a dala jsi do GA vážně skvělé ceny :)

  OdpovědětVymazat
 115. Přes IG sleduju jako Rossie969 :)

  OdpovědětVymazat
 116. Všude tě sleduju jako Michiyo Yokomura, ačkoli na instagramu jsem na tebe narazila mnohem dříve, než na tvém blogu :D
  yokomura.michiyo@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 117. https://www.facebook.com/sandra.rejfkova/posts/635505329891318
  yokomura.michiyo@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 118. Sleduji přes FB a GFC jako Barbora Hápová.
  Barbora.Hapova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Přes Instagram sleduji jako barbora.hapova
  Barbora.Hapova@email.cz :)

  OdpovědětVymazat
 120. Sledujem na GFC - Aďúš Grečnárová
  Sledujem na fb - Aďka Grečnárová
  E-mail - 9aduska95@centrum.sk :)

  OdpovědětVymazat
 121. Sledujem na Insta - 9aduska95
  E-mail - 9aduska95@centrum.sk :))

  OdpovědětVymazat
 122. Páni to je ale spotřeba :D S tělovým mlékem od playboye jsem také měla tu čest a též mi přišla vůně po čase chemická,balzám na rty mám stejný ale jahodový a jsem velice spokojená,po pravdě jiné ani nepoužívám :D Trochu mě rozesmála ta giveaway konkrétně tělový sprej od Victoria´s secret :D mám ho totiž ve wishlistu a i stejnou vůni,nemůžu se ho dočkat. Tak myslí že vítěze tvé soutěže mile potěší stejně jako tak baby lips :)

  http://dzejny-n.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 123. GFC: Michaela Kunešová
  FB: Míša Kunešová
  linzinka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 124. instagram: misa.kunesova
  linzinka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 125. veľmi pekná GA ! :) si naozaj štedrá :)
  sledujem GFC Nikola Orechovská
  FB Nika Orechovská
  nikolaorechovska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 126. sledujem aj na instagrame : niikus_o :)
  nikolaorechovska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 127. GA som zdielala na mojom google+ profile pod týmto linkom https://plus.google.com/u/0/111246147155421664551/posts/Pe8hzFFc9u4 :) nikolaorechovska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 128. sdílím na facebooku cecilkakrocova@gmail.com
  https://www.facebook.com/cilikcilka.cilindr

  OdpovědětVymazat
 129. Na insta jako cecilkakrocova
  cecilkakrocova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 130. sleduji na FCB jako Eva Kostrejová

  evinka94@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 131. GFC: pod timto jmenem
  mptph@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 132. Ahoj, sledujem ťa cez gfc a fb ako Karin Chovanová..
  karinchovanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 133. GFC: Nel Smile
  FB: Nela Bařinová
  nelabarinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 134. + na instagramu tě sleduji jako nel smile :)

  OdpovědětVymazat
 135. Na FB i na GFC sleduji jako Lucie Kohoutová a také tě sleduji na instagramu :)
  lucie.kohoutova16@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 136. GFC,FB:Dominika Čerevková
  dominika.cerevkova@gmail.com :3

  OdpovědětVymazat
 137. GFC: buď Vanda Bordacsova alebo MsVanda99, prepáč, ale neviem cez ktorý účet mi to sem hodilo :( :)
  FB: Vanda Bordácsová :)
  e-mail: vanduska8@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 138. Na IG som ťa Followla a som tam ako: @bordacsova_v :)

  OdpovědětVymazat
 139. Zdielala som ťa aj na mojom blogu v dvoch príspevkoch :) Toto je môj blog: http://msvanda99.blogspot.sk/ A označila som ťa v Cesta za snom 1 a Cesta za snom 2 :)

  OdpovědětVymazat
 140. GFC - Zuzana Kalinová
  fb - Zuzka Kalinová
  makahi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 141. 1. GFC- Jull Šebková FB- Jull Jullí Šebková
  2. crazyjull.blog.cz
  3. mám :)
  4.-
  5. sebkovajull :D

  OdpovědětVymazat
 142. GFC a FB: Klára Odehnalová
  theclairebiebs@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 143. instagram: clairestpink
  theclairebiebs@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 144. GFC: Veo
  FB: Veronika Červená
  cervena-veronika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 145. GFC: Pett T., FB: Petra Turoňová
  pett.turonova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 146. Sleduji na fb Denisa Šebestová
  Denisa.sebestova@email.cz

  Labello momenatlnr pouzivam a je skvele.. ty barvy mamoje mamka a jr s nimi spokojena.. tez jsem ted delala spotrebovano.

  OdpovědětVymazat
 147. sledujem na fb nataly adameová a tu bud rovnako alebo natí neviem ktore meno zobrazuje:)
  natalyadameova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 148. Fb -> Petra Konopíková
  GFC -> PeťuŁA Konopíková
  Email: Petulkakonopikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 149. Sdílím na své FB stránce :) 30.11.2014 v 15:44 , kdyby ses chtěla mrknout :)
  https://www.facebook.com/petralifeblog

  OdpovědětVymazat
 150. Na instagramu tě sleduji pod petralife.blog.cz :)
  Krásný den :)

  OdpovědětVymazat
 151. GFC: Klara Zakova
  FB: Klára Žáková
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 152. Instagram: klarazakova99
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 153. FB: Kaley Tran
  GFC: Tran Thi Phuong Thao

  OdpovědětVymazat
 154. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 155. Tak to je úplně úžasná giveaway!!! :-)
  FB: Petra Škraňková
  GFC: Petra Škraňková
  E-mail: Skrankova.petra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 156. Instagram: petrunaas
  E-mail: Skrankova.petra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 157. Himalaya krém mám taky, je opravdu skvělý. Ten šampon od Baley vypadá zajímavě :)
  GFC i FB Majďulka Klézlová
  klezlovamagdalena@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 158. GFC + FB - Lucka Štěchová
  Lucie.stechova3@Gmail.com

  Barvy od Palette používám už rok a jsem s nimi moc spokojená:) a nad tímhle šamponem od Balei jsem přemýšlela a asi si ji koupím když ji chvalis :)

  OdpovědětVymazat
 159. Sleduju na Instagramu - _underclasshero
  Lucie.stechova3@Gmail.com

  OdpovědětVymazat
 160. Sdílím - https://twitter.com/MyChemicalLucy/status/539321388335890432

  Lucie.stechova3@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 161. GFC: Simona Prudíková
  Fb: Simona Prudíková
  E-mail: simonna.prudikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 162. https://www.facebook.com/simona.prudikova.7

  OdpovědětVymazat
 163. Instagram: simcaprudikova

  OdpovědětVymazat
 164. Spotřeba dobrá, já nechápu, jak blogerky toho vždycky dají tolik, já za měsíc tak dva produkty max :D jinak skvělá giveaway, baby lips mám dva, jeden cherry me a druhý právě pink punch, ale to mi vůbec nevadí, rozhodně se neztratí :-D a mint fresh ráda vyzkouším, stejně jako zbytek, který mě moc láká :-)
  na FB sleduji jako Dáša Horáková, přes GFC jako Dagmar Horáková a kontaktní e-mail je d-horakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 165. GFC: Jana Nováková.
  FB: M.W.
  philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 166. gfc: Emily Ss
  FB: Emilka Haha
  emilkasm@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 167. https://www.facebook.com/emillyyy.haha/posts/10203277719486551
  emilkasm@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 168. jéé, úžasná giveaway! VS sprej je můj sen už delší dobu ♥ laků není nikdy dost a balzámky bych také vyzkoušela moc ráda :))
  sleduji přes GFC jako Lady An, na fb pak jako Anetta Kročilová
  anfashionista@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 169. FB: Julča Kročová
  juliekrocova@seznam.cz
  GFC: Julie Kročová

  OdpovědětVymazat
 170. Všetko splnené a to pod menom: Sabinka Sabová na Fb a GFC Sabina Sabová. Mail: sabinka.sabova@gmail.com ;) Veľmi pekná giweaway.
  http://fashion-and-beauty-by-sabi.blogspot.sk/?m=1

  OdpovědětVymazat
 171. Zajímavé ceny :)
  GFC a FB: Zuzana Vodnárková
  zuzana.vodnarkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 172. FB aj GFC: Andrea Zuravcikova
  andreazuravcikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 173. Veľmi pekné ceny :)
  GFC: Gaguš Mihályová
  FB: Gaguš Mihályová
  gaguska1d@gmail.com
  :* :)

  OdpovědětVymazat
 174. GFC a FB: Vaness Ka
  gunarova29@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 175. instagram: nessinkaaa
  gunarova29@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 176. gfc: Andy Es
  Fb: Andrejka S.
  aandyna123@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 177. Sleduju jako Áďa Sp.
  smraada@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 178. Gfc: Veronika, Fb:Veronika We
  everoniczka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 179. sdílím na svém profilu https://www.facebook.com/verca.xyz

  OdpovědětVymazat
 180. GFC Nela Richterová
  FB Nely Richterová
  Nelarichterova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 181. GFC i FB: Veronika Tomášková
  email: fakynn.blog@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 182. GFC: Karolína Furmánková, FB: Karol Furmánková
  karolfurmankova@hotmail.com
  :)

  OdpovědětVymazat
 183. GFC: Veronika Dedíková a FB: Vevika Džergova Dedíková. Email je veronikadedikova@gmail.com. Úžasná súťaž :)

  OdpovědětVymazat
 184. GFC: BeautyLook.cz, FB: Peťulka Šilhová

  OdpovědětVymazat
 185. GFC i FB- Vanesa Kulíšková
  email: vanesa.kuliskova@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 186. bombový ceny:))
  sleduji přes gfc jako mnauu a na fb jako Lucie Hloušková
  krysiik(zavináč)email.cz

  OdpovědětVymazat
 187. gfc i fb: Dominika Soukupová
  email: Domka.s@seznam.cz
  Sleduju tě sice krátce, ale jseš suprová :).

  OdpovědětVymazat