Návštěva v Ziaja + I love... Giveaway!!!

Ahoj krásky,
vnímáte tu ironii života? V jednu chvíli si myslíte, že se nemůžete mít líp a pak vás něco srazí na dno? Ano, nikdo z nás to nemáme v životě jednoduché. U některých to sice vypadá že ano, ale jsem přesvědčená, že tomu tak není, stejně jako u nás ostatních. Faktem ale je, že ať se děje cokoliv, nesmíme se nechat zlomit, což bývá náročné jak psychicky, tak třeba i finančně. Já tento týden zaznamenala, že se pokouším bolavou duši léčit tím, že si kupuji hezké věci, což o to... mám z nich radost, to ne že ne... ale moje peněženka tak šťastná už není. Takže dnes následuje blogová terapie. Nebudu se dnes soustředit na sebe, ale na vás. Jednak vám doporučím senzační obchůdek, kde se mi líbilo tak, jako už dlouho nikde ne a taky vyhlásím Giveaway a obdaruju jednu z vás, protože si myslím, že dělat někomu radost je důležité, zvlášť když je na světě radosti tak málo. Tak jo, konec chmurných myšlenek a fňukání a přejděme na to dobré kolem nás.

Není tomu tak dávno, co mi přišel e-mail ohledně spolupráce se značkou Ziaja. Tahle značka jistě pro mnohé z nás není úplně neznámá. Když zabrouzdáte ve štítcích na blogu, zjistíte, že jsem měla s nejedním produktem už tu čest. Nebylo jich sice mnoho, ale něco málo už ano. Přesto jsem ale této značce nijak nepropadla a tak mě spolupráce lákala o něco víc, protože jsem z této značky zkrátka na vážkách, zvlášť když je mezi blogerkami celkem oblíbená. Nemůže si ji vynachválit třeba Peťa z PetraLovelyHair nebo Ája z Beautylife-byAja. No a protože obě jsou z těch, kterým se nebojím důvěřovat pokud něco doporučují, rozhodla jsem se, že dám této značce už konečně pořádnou šanci. A tak jsem odložila své předsudky o tom, že jde o polskou značku a já mám pocit, že Polsko přece kosmetice nemůže rozumět, vždyť neumí ani pořádnou čokoládu no ne? Stejně tak jsem se zamyslela a řekla si, že i když obaly nejsou až takový luxus a vizuální potěšení, tak v jednoduchosti je krása. A když se na ně dívám teď a s odstupem, tak jsou vlastně hezké a líbí se mi. Taky jsem dala bokem nedůvěru k cenové relaci. Levné přece automaticky neznamená nekvalitní. Tak jo, značka si mé prvotní sympatie zatím získala a jak už víte, tak já na spolupráci kývla. S paní z PR jsme si vyměnily pár emailů a já zjistila, že prodejna značky Ziaja je dokonce u nás ve Zlíně, což bylo trochu šokující, zvlášť když prodejnu Ziaja najdete jen v Praze a v Olomouci. Jinak produkty můžete sehnat jen v některých hypermarketech či drogeriích a samozřejmě jde o velmi omezenou nabídku čítající pár druhů produktů. Plný sortiment je totiž k dostání jen na internetových stránkách ruzova10.cz a již zmíněných prodejnách v Praze, v Olomouci a ve Zlíně. A tak jen co jsem měla volno, tak jsem se do prodejny ve Zlíně dostavila, abych to tam pořádně okoukla, vybrala si něco k testování a dala vám echo co a jak.

Jak vidíte, výběr byl vážně neuvěřitelný, bylo to něco úplně jiného než brouzdání po internetových stránkách, kde nemáte šanci vidět všechny produkty pohromadě.

Všechno bylo krásně a přehledně seřazené.

I když byl obchůdek celkem malý, tak se toho do něj vešlo víc než dost :)

Ano, vlastně se tam vešlo všechno.

Takže pro začátek, ve Zlíně najdete prodejnu Ziaja v OD Prior hned v přízemí vedle směnárny. Bohužel jsem vám zapomněla vyfotit vchod, ale obchůdek určitě najdete i tak. Prodejna je sice maličká, ale o to se v ní budete cítit lépe. Já měla štěstí na narazila na tak milou a sympatickou paní prodavačku, že jsem i koukala, jak šťastnou ruku při výběru personálu měli. S paní prodavačkou jsme si chvíli povídali a já měla pocit, jako by vůbec nebyla cizí, ale znali jsme se odjakživa a věřte, že já tento pocit nikdy nemívám. Naopak jsem ráda, když si mě prodavačky nevšímají a nechávají mě napospas mému nakupovacímu osudu. Jak už jsem zmiňovala paní byla super, společně jsme vybrali pár produktů, protože i když jsem si byla celkem jistá co chci, tak když jsem viděla ten výběr byla jsem skoro v koncích a nakonec jsem stejně neodolala a koupila si i něco navíc a k tomu jsem dostala pořádnou výbavu vzorečků. No odcházela jsem s plnou taškou, úsměvem na rtech, dobrou náladou a jistotou, že se tam budu pravidelně vracet. Cítila jsem se tam totiž opravdu jako doma a nepíšu to proto, že jsem dostala tři produkty a kopu vzorečků zadarmo. Prostě mě to tam opravdu okouzlilo. Teď už jen zbývá pustit se do testování a zjistit, jak mě okouzlí produkty. Nakonec jsem si vybrala tyhle:
No a jestli je pro vás značka Ziaja celkem neznámá, tak tady se o ní můžete dočíst spoustu zajímavostí, z nichž vás některé určitě překvapí stejně jako mne.


To by bylo k mé návštěvě v prodejně Ziaja prozatím všechno. Produkty začínám poctivě testovat, tak se těšte na recenze a pokud máte některou z jejich prodejen poblíž, určitě se tam stavte. Teď už totiž přecházíme ke slíbené Giveaway!!!


                                   Giveaway I love...

Určitě vás zajímá, co jsem si pro vás připravila, tak vás nebudu napínat. vypravila jsem se totiž do parfumerie Douglas a vytvořila pro vás dárkový balíček kosmetiky I love..... Najdete v něm sprchový gel a pěnu do koupele 2v1, tělové máslo a tělový sprej, všechno s vůní Raspberry & Blackberry. Pevně věřím, že taková výhra stojí za to a udělá vám radost. A jak se tedy můžete zapojit do soutěže?

Podmínky:
Povinné:
1. Sledovat můj blog veřejně přes GFC a Facebook a napsat pod jakými jmény mě sledujete!
2. Napsat svůj email, abych vás mohla v případě výhry kontaktovat.
3. Mít doručovací adresu v České republice nebo na Slovensku.

Nepovinné:
4. Pokud budete odkaz na Giveaway sdílet veřejně na Facebooku nebo na svém blogu, tak můžete napsat druhý komentář s odkazem kde sdílíte a zvýšit tak své šance na výhru.
5. Pokud budete sledovat blog na Instagramu, můžete zanechat taktéž další komentář a zvýšit tak své šance na výhru. Nezapomeňte ale napsat, pod jakým jménem mě na Instagramu sledujete :)

P.S. Nepovinnými podmínkami mi samozřejmě uděláte velikou radost 


Soutěž trvá od 28. února 2015 a končí 29. března 2015. Vítěze vyhlásím hned den nato 30.března 2015 a to jak tady na blogu, tak na Facebooku a Instagramu! :)


Všem vám tedy moc držím palce, přeji krásný víkend a v pondělí jsem tu zpátky :)

Mějte se krásně..... Vaše Lucy :)


172 komentářů

 1. Krásná soutěž :-) Co se Ziaji týče, tak bych ráda konečně vyzkoušela něco z řady Pomerančové máslo, hrozně mě to láká :-)
  Sleduji tvůj blog přes GFC jako Sedmikráska a na FB jako Lenka Kalašová. Mail mám na seznamu: USedmikrasky.

  OdpovědětVymazat
 2. https://www.facebook.com/BlogUSedmikrasky Zde sdílím odkaz na tvou giveaway :-) 2. komentář

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherná soutěž, to musí být vůně :)
  GFC Charmedka
  FB Beauty of pink
  charmedka92@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná soutěž, kosmetiku I love miluji, mají nádherné pafemace. Co se týče značky Ziaja, bohužel jsem ještě nic nezkoušela, ale určitě to mám v plánu - lákají mě hlavně dětské sprcháče a oční krémy. :)

  GFC: Elysia
  FB: Colourful Elysia
  elie.krios@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. GFC & FB: Lenka Ďurčeková
  Email: lenka.durcekova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Krásná soutěž
  GFC langmaierova1
  FB Martina Langmaierová
  langmaierova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. GFC : miskasiska p
  FB : Miskasiska Ppopc
  miskasiska25@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Je škoda, že Ziaja má ode mě prodejny tak daleko hned bych si do nějaké zašla, jelikož už delší dobu bych od téhle značky něco chtěla vyzkoušet :)

  GFC Caroline
  FB Kajuš Zámečníková
  kajush.01@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 10. https://www.facebook.com/martina.langmaierova
  sdílím
  langmaierova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. GFC: aleachim15
  FB: Michaela Loffler
  michaelaloffler@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. GFC: Julie Kročová
  FB: Julča Kročová
  juliekrocova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Moc krásné věcičky! :) Sleduji GFC i FB: Ivana Mikuličková (hezkakytka).
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Sdílím zde na FB: https://www.facebook.com/ivana.mikulickova.54
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Krásná výhra :)
  GFC: Klara Zakova
  FB: Klára Žáková
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Ig: klarazakova99
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. GFC: Kristina Uhrová
  FB: Kristy Uhrová
  kristy.uhrova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. GFC i FB Anna Vágnerová
  anna.vagnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. kozmetiku I love som este nevyskusala, a kedze milujem maliny a ruzovu, tak verim, ze to vyhram :-D
  sledujem ta cez GFC ako Tinky Rinky a na FB pod svojim menom :-)
  thina.bacova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. GFC Nikola Orechovská
  FB Nika Orechovská
  nikolaorechovska@gmail.com
  kozmetiku ziaju som používala predtým o niečo dávnejšie a veľmi mi vyhovovala, potom som ale prešla na iné značky ale teraz sa chcem ku ziaji vrátiť a kúpiť si celú starostlivosť o pleť od tejto značky :)

  OdpovědětVymazat
 21. gfc Barbora Perháčová
  fb Barborka Perháčová
  Barborqaaa1@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 22. jééé to je kouzelný moc ;)
  a od této značky jsem měla tuším jen krém na obličej a tak bych ráda zkusila něco jiného
  sleduji tě jako sistershoods na gfc i fb i instagramu
  sistershoods@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. sleduju vsude i na instagramu jako elizabeth grren/ova
  tomanova.katerina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 24. tak jeste jednou - elizabeth greenova :D

  OdpovědětVymazat
 25. Krásný obchůdek, produkty Ziaja jsou moc dobré. Musím se zastavit pro oční krém...
  Sleduji jako Hanďa
  mojekosmetika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Super súťaž :) Vecičky už len na pohľad vyzerajú voňavo :)
  GFC: Kattiikk
  FB: Beauty Missfits
  katikk1989@gmail.com
  .BeautyMissfits.

  OdpovědětVymazat
 27. GFC: Tak jako se jmenuju tady takže Monnie Gawlasová
  FB: Monika Gawlasová
  IG: monniegawlasova
  Jinak krásné ceny!!:)

  OdpovědětVymazat
 28. 1, GFC - Zašitá v knihách, Fb - Kami Margietová
  2, zasitavknihach@gmail.com
  3, ČR

  OdpovědětVymazat
 29. FB a GFC: Veronika Pospíchalová
  vera.p@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 30. GFC : Ad Gundová
  mail : adrikagundova@gmail.com
  FB : Aďka Gundová

  OdpovědětVymazat
 31. Instagram : ADKAGUNDOVA :)

  mail : adrikagundova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. GFC: Lucie Meluzínová
  FB: Lufi Meluzínová
  lufipeace@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Jéé vybrala jsi nám do giveaway krásné věcičky! K Ziaje - zkoušela jsem tělové mléko a nijak mě nenadchlo - bylo takové lepivé, ale ráda si přečtu recenze od tebe a uvidíme, třeba jsem měla jen špatný produkt! Sleduji přes GFC a na FB pod jménem Klára Komrsová
  k.komrsova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. Na Instagramu sleduji pod jménem clarkens29, k.komrsova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Sleduji přes GFC i na FB jako Caroline Red-haired
  Můj email je xlolkax@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Od znacky Ziaja bych moc rada neco vyzkousela, ale bohuzel prodejnu pobliz nemam, tak budu muset nakonec asi vyuzit internet :-) A giveaway vypada paradne! :-)

  GFC : Whatever
  FB : Žaneta Kovářová
  zakov77@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. GFC: sjuzn
  FB: Zuzana Kicošová
  zuzka.kicosova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Instagram: zidozimeka (zuzka.kicosova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 39. Ziaja nebo :D GFC:Sima a FB:Sima Bellová :) mail : sima.bellova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. Všude sleduji pod stejným jménem ^_^

  imiiskd@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. A Instagram - Imiiska

  imiiskd@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 42. Jéé, super, znám, vůně je boží :)
  Sleduji pod svým jménem, na FB jako Something Sometimes, na Insta jako somethingadrisometimes.
  adriana.martinovicova@gmaill.com

  OdpovědětVymazat
 43. Jéé, super, znám, vůně je boží :)
  Sleduji pod svým jménem, na FB jako Something Sometimes, na Insta jako somethingadrisometimes.
  adriana.martinovicova@gmaill.com

  OdpovědětVymazat
 44. gfc ervulenka, fb eva richterova
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. GFC: Terka Černá, FB: Teruš Černá
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  Krásné ceny :-*

  OdpovědětVymazat
 46. GFC Nikola Guzmicka
  FB Nikolka Guzmická
  nikky33@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 47. FB: Anička Bezuchová
  GFC: Anna Bezuchová
  anna.bezuchova@seznam.cz :-)

  OdpovědětVymazat
 48. Udělala jsi pěkný nákup, takový Ziaja obchůdek mít po ruce, to by se mi líbilo :)
  Přes GFC sleduji: Veronika Pařízková, na FB : Veru Pařízková
  VeruKru@seznam.cz

  Výhra je to krásná!

  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 49. Krásne vecičky ♥
  GFC: LifeAsIva
  FB: Ivana Mladá
  ahooojmail@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. gfc : notes personnelles
  fb : Mon Ika
  mona.recenzie@gmail,com

  hmmm tú sladkú vôňu až sem cítim :)

  OdpovědětVymazat
 51. sledujem aj na instagrame ako notespersonnelles
  mona.recenzie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. zdielam https://www.facebook.com/profile.php?id=100005694648771
  mona.recenzie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. sledujem ako Viera Sedlakova :)
  vierka.sedlakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 54. GFC: Jana Nováková, FB: Margareth Wittgenstein. philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 55. miluju kosmetiku I love.. ♥ Od Ziaji mám jen 1 krém, ale jsem s ním spokojená, tak třeba časem zase něco vyzkouším :) Sleduju jako Ell Kühner (FB), Bloglovin a teď tedy i GFC jako Ellie xX.
  ekuhnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. Uaaa to vyzerá perfektne mňam :-)
  GFC: Ivana Šujanová
  FB: Ivka Iwulik Šujanová
  email: ivka.sujanova374@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. GFC-V vyky
  FB-Dana Vyky
  email-dainny@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. GFC Denisa Slobodová
  FB Andi D Voilá
  denisa.slobodova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 59. Insta - d.sda
  denisa.slobodova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 60. Krásná Giveaway!

  GFC: Marťaska
  Facebook: Martina Ptáčková
  e-mail: ptackovamartina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 62. Jééé, sleduju tvůj blog už celkem dlouho a až teď se dozvídám, že si ze Zlína :-), což je příjemné zjištění. Prodejnu Ziaja zbožňuju a ta paní je opravdu moc příjemná a ráda vždycky poradí.

  GFC Engree16
  FB Michaela Malůšová
  M.Malusova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. GFC a FB: Žaneta Korbelová
  zk.nhkladruby@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. GFC i FB jako Markéta Králová, macu@seznam.cz
  krásné věcičky!

  OdpovědětVymazat
 65. V prodejně na Prioru jsem byla a musím souhlasit s milou obsluhou. Pár výrobků od Ziaja jsem zkoušela a jsem spokojená :-)
  GFC a FB: Veronika Vaculíková
  vaculik.veronika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. GFC Veronika
  FB Véronique Mračková
  vermrackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. GFC - Karolína Ondrašíková
  FB - Karolína Ondrašíková
  ok-makeup@email.cz

  OdpovědětVymazat
 68. GFC a FB: Karin Chovanová
  Email: karinchovanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 69. gfc tento ucet
  fb Nikola Benková
  n.princess@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 70. https://www.facebook.com/pages/Giveaway-SKCZ/723421241025612
  zdielam tu

  OdpovědětVymazat
 71. GFC: Zuzana Zelienková
  Fb: Zuzka Kučková Zelienková
  Mail: skuckova@gmail.com

  Inak super súťaž :-)

  OdpovědětVymazat
 72. Slediji jako Minimalist Lady a na FB jako Eliška Jančí :)
  Kosmetiku I love--- jsem zatím nezkoušela, al pořád po ní v Douglasu pokukuju.
  A jinak kosmetiku Ziaja jsem měla hodně ráda, a ten kokosový sprcháč jsem měla a zavídím ti ho:) Já nerada objednávám kosmetiku před net, a celkem mě štve, že Ziaja z kamenných obchodů zmizela.

  OdpovědětVymazat
 73. Já jsem velký Ziaja milovník, v takovém obchodu bych bylo i půl dne, než bych vše prozkoumala. :) A soutěž je skvělá.

  GFC: Mycakestyle1
  FB: nemám, snad nevadí
  kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 74. INSTA: adrianne.cs
  kostkova.pavla@centrum.cz

  :-)

  OdpovědětVymazat
 75. od ziaji používám výrobky z řady sensitive a dříve jsem měla i pár výrobků s kakaovým máslem
  sleduji pod svým jménem- Vendula Mikulková
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. takové produkty vídám jen na instagramu:(:DD GFC i FB: Teri Vopatová email:terinkav.7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. už to je nějaká doba co sleduju tvůj insta:) máš krásně fotky..jídla:D jako freedomteri

  OdpovědětVymazat
 78. Musí to božsky vonět :3 GFC i fb : Edita Balnohová
  email : edi.bal@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Jinak na insta sleduju jako edit_love_life_ :)))
  email : edi.bal@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Boží soutěž!
  GFC i FB Kamila Ligasová
  kamcamahdalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 81. hezká GA! :)
  gfc i fb-Jana Svobodová
  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. GFC, FB: Lucia Balintová
  lucinkabalintova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. FB Netty Pleštilová
  GFC Netty Vanity
  netty.vanity@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 84. Ziaju mám veľmi rada. Dostala si pekné vecičky a myslím, že s nimi budeš po väčšine spokojná ;)
  NickaBeautyHunter

  OdpovědětVymazat
 85. Sleduju jako Genevra přes GFC na FB jako Martina Lesová
  email je genevra43@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 86. Sdílím veřejně na mém FB https://www.facebook.com/martina.lesova/posts/10200411381004786?pnref=story
  email je genevra43@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 87. Na instagramu sleduju jako majtulik.
  email je genevra43@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 88. Sleduji tě :)
  Jityblog@gmail.com

  Giveaway je opravdu o skvělé ceny!:)

  Jinak značku ziaja znám a miluji jí, jen v okolí žádnou prodejnu nemám, tak obědnávám přes internet... ale je fakt, že se vždy cena v košíku rychle vyšplhá a poštovné stejně neplatím... zrovna mám od nich masku na vlasy :)

  PS: U mě na blogu práve probíhá GIVEAWAY!:)
  www.lovies47.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Sleduju na GFC i FB pod svým jménem. To jsem nevěděla, že ve Zlíně je taková velká prodejna Ziaji, to se tam budu muset zajít podívat, až budu na výšce :D Zatím jsem od téhle značky nic nezkusila, stejně jako od I love.. a čtu na ni samé super recenze, že produkty krásně voní a tahle vůně musí být super ! :)
  indrakova96@email.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Sleduju i na insta jako monnis96 :)
  indrakova96@email.cz

  OdpovědětVymazat
 91. GFC: Adéla Něničková
  FB: Adél Něničková
  ada.nenickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Sleduji na GFC i FB jako Barbora Hápová :) Od Ziaji uz jsem měla několik produktů a nebyly špatné. V prodejnách to každopádně vypadá moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 93. A na Instagramu sleduji jako Barbora.Hapova

  OdpovědětVymazat
 94. GFC: Kristy Mignonne
  Mail: kikushka14@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 95. GFC: Irča Nikoliuk
  iryna.nikolyuk@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Na instagramu sleduji jako AryaNikoliuk
  iryna.nikolyuk@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 97. GFC: Nechvatalova9
  FB: Lenka Nechvátalová
  E-mail: Nechvatalova9(zavináč)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Nadherna soutez, na tyto produkty jsem se koukala, ale nakonec jsem si je nekoupila. Proto budu doufat, ze se na me usmeje stesti. :-)

  GFC: Dendy
  FB: Denisa Šebestová
  Mail: denisa.sebestova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 100. GFC: Naomy Jakab
  FB: Noémi Jakabová
  E-mail: naomyjakab@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 101. Zdieľam tu: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=624496544349762&id=155147494618005

  OdpovědětVymazat
 102. Tak to musí vonět! GFC: Michaela R., FB: Michaela Radkovičová, email: m.radkovicova(at)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. GFC Martina Vránková
  e-mail: marti.vrankova@email.cz
  Zvu vás i na mou giveaway :-)
  http://thedefinitelydifferent.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 104. Super článok a hodne srdečná GW :)
  SSLEK

  OdpovědětVymazat
 105. GFC: Terezkaa_
  FB: Tereza Rozumková
  Niallerka.cz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Ziaju mám ráda, pár věcí už od nich mám, Gfc Radka Fridrichová, FCB Radka Koutná, mail : vampi@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 107. GFC: The6666LILIANA
  FB: Veronika Andelová Hačková
  email: vhveronikah0@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 108. Od kosmetiky I love... jsem vždy chtěla něco vyzkoušet:) sleduji jako Poppy a na facebooku jako Petra Jaworská, petrajaworska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 109. To je krásne giveaway :) hoci som sa na tvoj blog dostala práve vďaka nej, určite budem rada naďalej sledovať a čítať články :)
  sledujem pod týmto menom, na fb ako Veronika Hubinská :))
  môj mail je: veve.hub@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 110. Super věcičky :)
  Fb: Zuzzmakeup Blog
  GFC: zuzz make-up
  zuzzmakeup@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 111. A ještě sleduji na Instagramu jako Zuzzmakeup :)

  OdpovědětVymazat
 112. Na GFC sleduji jako MissNothing a na FB jako Pavla Houdková.

  email: paja.houdkova97@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 113. A na instagramu sleduju jako missnowhere97

  OdpovědětVymazat
 114. GFC i FB: Klára Odehnalová
  theclairebiebs@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 115. Na Facebooku ťa sledujem ako Radoslava Jakubíková a na GFC tiež :)
  universinspire@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 116. och ten predtým mi nepridalo tak gfc: Ľúbezná Ľúbezná
  fb: Ľúbezna
  mail: lubeznablog@gmail.com
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 117. 1. přes GFC jako Rose Tascher; přes FB jako Nela Tomancová
  2. nela.tomancova@seznam.cz
  3. čr :)

  OdpovědětVymazat
 118. GFC: Zuzana Jochová
  email: ZJochova@seznam.cz
  :)

  OdpovědětVymazat
 119. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 120. Instagram - KOSULICOVA.KIKUSK
  tynka.kosulicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Instagram - KOSULICOVA.KIKUSK
  tynka.kosulicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 122. GFC - Kristýna Košuličová
  FB - Kikina Kristýna Košuličová
  tynka.kosulicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 123. GFC: Teri Black
  fb: Tereza Černá
  tecernare:seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Sleduji tě pod svým jménem a na fb Kristýna DOkulilová
  kikousek6969@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 125. GFC a FB : Zdenka Bušová
  e-mail : zdenulik84@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 126. sledujem na insta ako :) zdeni_busova

  OdpovědětVymazat
 127. GFC: ta, co běžela za králíkem
  FB: Alenka Pernicová
  alenaperni@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 128. GFC: Martina Homoláková
  FB: Martina Homoláková
  mail: martina.homolakova@gmail.com
  Nádherná giveaway, musím se přiznat, že jsem už čuchala k pár výrobkům z této řady a voní teda nádherně :). Zkoušela jsem mango, malinu jsme u nás neměli :(. Moc Ti děkujeme za giveaway, výhra by udělala radost myslím si každé holce :). Jinak přeju hodně štěstí s blogem a mnoho aktivních čtenářů!!:)

  OdpovědětVymazat
 129. sleduju tvůj blog jako Wikira
  mail je wikirakrasna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 130. GFC Kamila Ligasová
  FB- Kamila Ligasová
  email: kamcamahdalova@seznam.cz
  Instagram: ohnicek

  OdpovědětVymazat
 131. GFC Kamila Ligasová
  FB- Kamila Ligasová
  email: kamcamahdalova@seznam.cz
  Instagram: ohnicek

  OdpovědětVymazat
 132. GFC Kamila Ligasová
  FB- Kamila Ligasová
  email: kamcamahdalova@seznam.cz
  Instagram: ohnicek

  OdpovědětVymazat
 133. GFC Kamila Ligasová
  FB- Kamila Ligasová
  email: kamcamahdalova@seznam.cz
  Instagram: ohnicek

  OdpovědětVymazat
 134. Přes GFC tě sleduji jako Janet Sonrisa a stejně tak i přes Facebook :)
  Můj e-mail je: zaneta.sonrisa@gmail.com
  Adresu bych ti poslala v případě výhry na e-mail ;)

  OdpovědětVymazat
 135. Tvou Giveaway soutěž sdílím zde: https://www.facebook.com/pages/Janet-Sonrisa/789271144513899?ref=hl

  OdpovědětVymazat
 136. Na Instagramu tě sleduji pod jménem zanetheider :)

  OdpovědětVymazat
 137. GFC - Dinky
  FB - Diana Dinky
  dinkyka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 138. Zdieľané na FB -
  https://www.facebook.com/diana.dinky/posts/825880550839386?pnref=story

  OdpovědětVymazat
 139. Sledujem na instagrame - _diana_l_

  OdpovědětVymazat
 140. Úplne cítim, ako to nádherne vonia ! Na FB Ťa sledujem ako Nikolka Vujisić, tu rovnako :)
  mail: nvujisicova@gmail.com

  Pozývam Ťa do mojej GIVEAWAY :) Nika z Break the Rules

  OdpovědětVymazat
 141. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 142. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 143. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 144. sledujem všade :)
  razcestie69@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 145. zdieľam :)

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009179942638

  OdpovědětVymazat
 146. Se Ziajou zatím zkušenosti nemám, ale ráda bych vyzkoušela :)
  GFC: Amie, na FB lajkuju taky, už nějakou dobu, ale nebudu psát jméno do veřejných komentářů, chodí mi pak spamové žádosti :/ (každopádně je případně ráda napíšu do mailu v případě výhry :)
  noireamy@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 147. GFC: Zuzana Nováková
  Facebook: Cu Cák
  mail: novakovazouza@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 148. GFC: Zuzana Nováková
  Facebook: Cu Cák
  mail: novakovazouza@gmail.com
  Sdílím tady: https://www.facebook.com/cu.cak.7/posts/613537952113824?pnref=story

  OdpovědětVymazat
 149. Krásne ceny:) značka I love.. ma vždy lákala,no nikdy som sa k nej nedostala:)...
  FB,GFC:Lucia Pentíková
  luckap123@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 150. Ahoj sledujem ťa cez GFC- Dasa Frantova, tak isto aj na FB
  dasafrantova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 151. Všude Šárinka Dvořáčková :)
  cherry.nqa@email.ct
  a značka I love je boží! od Ziaji jsem zatím nic neměla :)

  OdpovědětVymazat
 152. Skvělá soutěž!!! <3
  anyzzzz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 153. Nádherná soutěž
  Na GFC tě sleduji jako chroby, na FB jako Alice Beetles ;)
  chroby@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 154. A aby toho nebylo málo, tak na IG jako chroby88 :D
  chroby@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 155. Od Ziaji jsem nic nekoušela, ale celkem mě láká něco zkusit, nějaký krémík na obličej:)

  GFC Katherine S, FB Kata Sukova
  kackasukova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 156. na tvůj blog sem narazila dnes náhodou a máš to moc hezké a ten růžovoučký balíček vypadá fantasticky.
  Na fcb tě sleduji jako zuza janickova
  zuzi.jany@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 157. Balicek vypada opravdu nadherne,da se jeste koupit?

  OdpovědětVymazat
 158. Ziaja je úplne senzačná. Milujem ju.. Nedávno sme mali blogerské stretnutie v našej slovenskej predajni a bolo to teda úžasné koľko skvelých produktov majú :-) Ak by si chcela vidieť našu predajničku, tak mrkni na môj článok: http://sueandcolours.blogspot.sk/2015/04/zasluzeny-vikendovy-oddych-so-ziajou.html

  OdpovědětVymazat