Insta post #4 + Co je to Hiwe?

Krásný prodloužený víkend všem,
dneska mám celkem povídací náladu a tak jsem se rozhodla přijít s článkem, ve kterém vám prozradím, kde by jsme si onoho povídání mohli užít až až. A protože tu už rok nebyl žádný instagramový post a ne všichni můj Instagram sledujete, tak vám tu dnes také ukážu pár fotek, které jste na něm mohli vidět. Tak pojďme na to :)Ale k tomu povídání, docela mě totiž v poslední době zaujala nová chatovací aplikace, která funguje i na PC. Jmenuje se Hiwe a ačkoli je nová, tak oživuje chatovací trendy z 90. let. V té době si totiž člověk vybral chat, téma o kterém se chtěl bavit, vstoupil a rovnou se mohl zapojit do diskuze s úplně cizími lidmi, kteří ale měli např. stejné zájmy, takže komunikace v žádném případě nevázla. Docela živě si pamatuju, jak bylo dřív chatování v módě a že mě to i jednu dobu bavilo a tak si říkám, proč to zase nezkusit a hlavně nepokusit se to využít třeba i v rámci blogu.Ještě než povím, co mě tedy vlastně napadlo, tak vám o Hiwe něco málo prozradím. Jde o chatovací aplikaci, která vám nabízí chatování s kýmkoli, kdo je zrovna online. Nepotřebujete tedy žádné uzavírání přátelství, žádné followery ani "lajky". Jen se zaregistrujete, vyberete si podle názvu a obrázku chatovací místnost, které se zde říká MEMO, vstoupíte a můžete začít.
Aplikaci si můžete do mobilu stáhnout klasicky přes App Store anebo si ji vyzkoušet i přes počítač na stránce thehiwe.com, kde se můžete rovnou i zaregistrovat. Jinak do konce tohoto měsíce se ještě chystá nová verze pro operační systém iOS a i vlastní verze pro Android.
Každopádně já už netrpělivě čekám, abych si právě verzi pro Android stáhla a zjistila, jak tahle aplikace funguje v reálu. Napadlo mě totiž, že by bych vytvořila nějakou naši vlastní blogovou místnost, kde by jsme se mohli všichni navzájem setkávat a probírat kde co. Nejen tento blog, ale celkově co kdo kde viděl a četl zajímavého, jaký nový blog objevil, jaké a čí video na youtube ho aktuálně zaujalo, co si kde koupil nebo z jaké kosmetiky je nadšený a z které pro změnu nikoli. A klidně můžeme mluvit i o jídle, protože jídlo já ráda a o knížkách a seriálech, filmech, vztazích a našich problémech. Místnost by samozřejmě fungovala úplně samostatně bez mé pomoci a vy by jste v ní mohli debatovat o čemkoli, co by vás napadlo jak mezi sebou, tak třeba i se mnou, pokud bych byla v místnosti přítomna. Jo a určitě chci ještě dodat, že je pochopitelně možnost v této aplikaci chatovat jak veřejně, tak soukromě s kýmkoliv koho si vyberete.Takže já jsem na tuto aplikaci opravdu zvědavá a zajímá mě, co na ni říkáte vy a jestli by jste takovou "naši" chatovací místnost, kde by jsme si mohli psát vzájemně a vzájemně na sebe reagovat uvítali nebo vás nic takového neláká. Na vaše názory se těším dole v komentářích, tak dejte vědět jestli do toho půjdeme nebo ne a samozřejmě nezapomeňte připsat jestli Hiwe už znáte či ji dokonce třeba už používáte. Taky mi napište jak trávíte podzim, jakým způsobem teď relaxujete a odpočíváte, jestli máte podzim rádi, vůbec vám nevadí a naopak si jeho příchod užíváte. A nezapomeňte na GIVEAWAY. Já se pro dnešek loučím a přeji krásnou podzimní neděli. Tak ahoj...a ...Mějte se krásně... Lucy :)

15 komentářů

 1. Hiwe neznám a asi bych si na online konverazaci čas nenašla, ale je to každopádně zajímavé. Moc ti to na fotkách sluší!

  OdpovědětVymazat
 2. Aplikaci Hiwe znám a také o ní chystám článek na blog :)

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O krásné šperky

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotky! Ja Hiwe nepoznám ale dáko ma to ani neláka. :-)

  http://style-makeup-tips.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, Luci, krásné fotečky. Moc ti to na nich sluší :)

  September Favourites

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky Lucinko, na Instagramu tě s oblibou sleduji již nějaký ten pátek :-)
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji Vendulko, také tě na Instagramu sleduji už celou věčnost :)

   Vymazat
 6. krásné fotky, i hezké outfity :) tvůj insta mám ráda
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky :) Ta appka vypadá hodně zajímavě, asi si ji taky stáhnu. :) A se založením místnosti pro tvůj blog plně souhlasím, myslím, že by to bylo super! ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji a místnost určitě časem bude, jen čekám až bude verze Hiwe i pro Android :)

   Vymazat
 8. Seš teda ale koooooooočka :)

  OdpovědětVymazat