Rimmel má letos samé novinky a Caru!!!

Ahoj všem,
určitě vám minulý týden neunikla jedna z největších letošních událostí značky Rimmel London, která právě 13.4.2016 představila světu svou novu ambasadorku, jíž není nikdo jiný než 23letá modelka a herečka Cara Delevingne. Událost to byla o to větší, protože proběhla doslova "live", přesněji první globální tiskovou konferencí přes Snapchat. Musím říct, že se mi tento moderní koncept spojení s fanoušky a celkové marketingové pojetí hodně líbí a je mi ctí, že vám díky spolupráci s Rimmel London mohu některé z letošních produktových novinek představit. Než vám je ale ukážu a zároveň vám o nich něco málo povím, tak se ještě vrátím zpátky ke Caře a k tomu, proč byla oslovena právě ona a proč se mi tento krok jednoznačně líbí.

Cara je totiž zcela přesným ztělesněním této londýnské značky. Klíčovým znakem značky Rimmel je totiž městský, kosmopolitní beauty styl a Cara, která je londýnské děvče každým coulem, v sobě nese všechny potřebné atributy. Odvážný a moderní vzhled, divoký smysl pro módu a sebevědomý postoj, že krása přichází zevnitř. A především je díky své individualitě a sebevyjádření obdivována rozsáhlou fanouškovskou základnou s více než 36 miliony návštěvníky na platformách sociálních médií. A to už je sakra vysoké číslo. Cara je zkrátka inspirací pro novou generaci mladých žen na celém světě a já se těším na plno nových reklamních kampaní s ní v hlavní roli.

Dost ale o Caře, myslím si, že je čas vám ukázat něco málo z toho, co jsem od Rimmelu letos vyzkoušela. Mezi produkty, které se mi dostaly do rukou byl make-up, báze pod make-up, řasenka, oční stíny v tužce, které mají na druhé straně tužku na oči, potom jsem vyzkoušela i dvoje rtěnky (v Rimmelu asi vědí o mé rtěnkové úchylce), lak na nehty a top coat. Tak se na to pojďme podívat.
FIX & PROTECT - Podkladová báze

Já se přiznávám, že používání bází pod make-up hodně flinkám. Já když jdu totiž do práce, tak vstávám na poslední chvíli a to doslova, takže potom volím při líčení cestu nejmenšího odporu. Což znamená jen make-up, nějaké nude oční stíny, řasenku, dokreslení obočí, tvářenku, pudr, rtěnku a nazdar! Žádná báze, žádná tužka na oči, žádný bronzer, žádný rozjasňovač a kdoví co dalšího. Ale, občas, většinou když mám volno a jdu na nákup nebo cokoli, tak jo, bázi si dám. Takže tu mám pár poznatků. Tahle báze má pleť vyhladit, rozjasnit, zmatnit a chránit. Báze není moc hutná, je příjemně krémová, má bílou barvu, ale na pleti se samozřejmě rozetře jako krém, takže není vůbec vidět. Navíc se hodně rychle vtřebává, opravdu pleť zmatní a hlavně na dotek nemáte pocit, že se mazlíte s nánosem silikonu. To prostě vůbec! Co se týče rozjasnění pleti, tak ano, určitě pleť trochu projasní, ale rozhodně se nemusíte bát nějakých třpytek. Ty jsem hledala vážně usilovně, až jsem měla mžitky před očima, ale dopídila jsem se leda tak hodně hodně lehkého, nebála bych se říct přímo neviditelného shimmeru. Takže rozjasnění ano, zmatnění ano, vyhlazení pleti taky i když lehkého a ochranu pleti asi moc nezhodnotím, ale pokud tam je, tak je to jedině plus. Za mě tedy rozhodně perfektní báze pro smíšenou a mastnou pleť.


 MATCH PERFECTION - Make-up

Jak tak koukám na povídání o bázi, tak si říkám, že jsem se nějak rozkecala. Ale teď už se pokusím být co nejvíc stručná, opravdu. Takže asi takhle, když mi tento make-up přišel, tak jsme moc velcí kámoši nebyli. Nevím proč, ale prostě jsme spolu měli asi dva měsíce pořád nějaký problém. Ono... fakt je ten, že je to dost možná způsobeno tím, že se pleť v průběhu ročního období mění a má tedy jiné potřeby, ale prostě to byl zpočátku dost průšvih. Ten make-up neuměl k mé pleti správě přilnout, byl mi nepříjemný a v jednom kuse jsem se leskla. Ale.... po těch dvou měsících, kdy jsme se teda stýkali nepravidelně, protože jsme na sebe neměli moc náladu, tak jsme si konečně začali rozumět a musím říct, že nám to spolu klape tak, že o něm určitě můžu mluvit jako... asi jako o nejlepším make-upu od Rimmelu, co jsem kdy zkusila a že jich bylo zatraceně hodně. Nejsem si jistá, ale mám pocit, že od doby co bloguju, což jsou čtyři roky, jsem od Rimmelu vyzkoušela make-upy všechny. A tento je vážně super. Opravdu můžu říct, že se pleti skvěle přizpůsobí, je přirozený a pleť je s ním hladká, zářivá a hlavně hydratovaná, což je každopádně důležité. Proto za mě určitě palec nahoru :)
MAGNIF´EYES - Oční stíny v tužce

Když mi tyto oční stíny přišly, tak se přiznám, že mi poměrně zatrnulo. Tento koncept očních stínů v tužce mi připomněl podobný produkt od značky Max Factor, který byl ale totálním propadákem, který se mi do dvou hodin na víčku slil a to ať už s bází nebo bez ní. Takže jsem se logicky bála, že to bude podobné. Jaké ale bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že tohle je úplně jiná liga! Tohle totiž drží jako přibité, nikam se to nehne, neodchází, nemizí, neslévá, nerozmazává, prostě jak to ráno nanesete, tak to tam večer najdete! Zkrátka produkt, který je stoprocentní a tak to má být! Proto jsem si ho naprosto oblíbila a určitě si pořídím ještě další odstíny, protože tohle je boží! 


WONDER´FULL VOLUME COLOURIST - řasenka

No? Kdyby jste viděli, jak se připitoměle usmívám. Ne, nebudu chodit okolo horké kaše. Tohle je téměř stejný případ jako s make-upem.... no, podobný...zas tak dobrá tahle řasenka není, ale přesto... Zpočátku to vůbec nebylo ono, řasenka byla moc mokrá, s řasama mi nedělala vůbec nic, žádné zvýraznění, žádné cokoliv.... Prostě jako bych řasenku ani nepoužila. Ano, kartáček nevypadá úplně blbě, navíc je to první čtyřhranný kartáček, ale že by mu to tehdy bylo k užitku, to moc ne. A zase, řasenku jsem používala sem tam podle nálady a ještě v kombinaci s další řasenkou, abych své řasy uvedla do aspoň trochu reprezentativního stavu, nicméně asi po měsíci řasenka začala jakž takž fungovat sama od sebe a začala se jako řasenka chovat. Proto teď už ji používám úplně normálně a výsledkem jsou na mé poměry krásně vypadající řasy, které jsou celkem přirozené, ale zároveň jsou zvýrazněné, hezky oddělené, o něco hustější a prostě takové jaké si představuju, když nehledám řasenku s wow efektem umělých řas. Takže i když to byla zpočátku bída, nakonec vážně překvapila, protože řasy už dělá fajn, neobtiskává se, nedrolí se, nehrudkuje. P.S. A to mi věřte, že mé řasy vypadají bez použití řasenky vážně smutně.

THE ONLY 1 - rtěnka

Tahle rtěnka je produkt, který mě nadchnul už při prvním použití. Za prvé, už ten odstín je naprostá bomba. Toto je konkrétně 610 Cheeky Coral a můžu říct, že vážně neznám neonovější a zářivější korálovou. I když to na fotce nevypadá, protože v reálu je o hodně křiklavější a víc do oranžova. Každopádně odstín je skvělý a jdem na výdrž a pigmentaci. Pigmentace je další bod ze kterého jsem unešená. Stačí jedna vrstva a rty vám svítí jako semafor. Výdrž je taktéž naprosto skvělá, protože fígl této rtěnky je v tom, že se vám její pigment do rtů přímo vpije, takže i když jste už xkrát pili, jedli, cokoli, tak rty jsou pořád barevné. A opravdu jsem v práci hleděla, že i ve čtyři odpoledne (líčila jsem se v půl osmé ráno) tu rtěnku na rtech pořád vidím. Jinak perličkou je, že rty nevysušuje, ale naopak krásně hydratuje. Rozhodně to tedy není můj poslední odstín, protože jich nutně potřebuju víc!MOISTURE RENEW SHEER&SHINE - rtěnka

Tahle rtěnka je pro změnu rtěnka, která mě nenadchla vůbec. Ono, balení má sice strašně krásné, což o to, ale to, co je pod víčkem. už můj šálek čaje není. Ono to teda asi bude špatně zvoleným odstínem, který je moc světlý. I když nevím komu by vlastně tak světlý odstín seděl. V každém případě když rtěnku "swatchnu!, tak je to jako balzámek. Hezky se třpytí, krásně hydratuje, na ruce fakt pěkný. Na rtech mi ale zalézá do vrásek a je vidět, Což je průšvih, když je světlejší než mé rty, protože ona ty rty tak úplně neobarví a hlavně se do nich tou barvou nevpije. To je jako když si mažete máslo na chleba. I u chleba se máslo na určitých úsecích shlukuje, protože povrch chleba není konstantně rovný bez jakýchkoli prohlubní. Chápete jak to myslím? Prostě si nesedíme. Jinak ano, rtěnka krásně hydratuje, zvláčňuje, rty jakoby polije "živou vodou" a ty jsou krásně šťavnaté, ale ta světlá barva mi prostě dělá na rtech shluky, mapy a jde hrozně vidět. Kdyby ta rtěnka byla opravdu jako balzám, že by jen lehce tónovala a rtům se přizpůsobila, bylo by to fajn, ale takto bohužel za mě ne. Sice nevím jak je to s ostatními odstíny, ale tomuhle doporučuji se vyhnout.


SUPER GEL - lak na nehty + top coat

A jdeme do finále! Posledními produkty, které vám představím a které jsou žhavou novinkou, jsou nové laky na nehty jimiž docílíte gelové manikůry bez použití UV lampy. Přesně tak, už i Rimmel přišel se svými vlastními gelovými laky a top coatem, který lak vytvrdí. Na to, že má tento typ laků už každá značka, je až s podivem, že s těmi svými přišel Rimmel až nyní. Každopádně čekání se vyplatilo, protože tyhle laky jsou za mě rozhodně laky s nejdelší výdrží se kterou jsem se kdy setkala a mám takový pocit, že budu ve své sbírce odstíny všelijakých značek nahrazovat právě těmito od Rimmelu, protože nevím jak vám, ale mě není jedno, jestli mi lak vydrží dva či tři dny nebo celý týden. Za mě tedy velké nadšení, určitě jej zkuste :)

No a to je pro dnešek všechno, já vám ukázala od Rimmelu vše co jsem chtěla, Sdělila jsem vám všechno, co jsem měla na srdci. To co mě nadchlo, co bylo jakž takž a i to, co nebyla až taková sláva. Vy mi určitě napište jaké z těchto letošních novinek máte doma, jak se vám líbí, jak vám sedí a jaké produkty chcete zkusit. A které vás třeba vůbec nelákají. Taky mi dejte vědět co říkáte na novou ambasadorku Caru Delevingne a užívejte víkend, těším se na vás v komentářích a taky u příštího článku. Tak ahoj a....

Mějte se krásně... Lucy :)

31 komentářů

 1. Mě (klasicky) zaujaly nejvíc asi ty rtěnky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta neonová je vážně úžasná, ta druhá už moc ne :)

   Vymazat
 2. Ten ružový môže byť super :) V poslednej dobe sa mi zapáčili také jemnučké, takmer neviditeľné farby :)

  Čo je dobré to musím mať aktuálne aj s GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě bohužel vůbec nesedí, protože jestli něco, tak jak jsi četla, rozhodně není neviditelná. Kdyby byla, problém bych s ní neměla.

   Vymazat
 3. Líbí se mi ty oční stíny v tužce, už jsem je prohlížela a opravdu bych si z odstínů vybrala, takže vyčkám na nějakou akci a půjdu si pro ně:-) To stejné platí o rtěnkách:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky počkám na akci, jsou totiž fakt super :)

   Vymazat
 4. Značku Rimmel miluji - především rtěnky, laky na nehty, pudry a makeupy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedivím se, navíc bych řekla, že Rimmel se víc a víc zlepšuje a nabízí lepší a lepší produkty :)

   Vymazat
 5. Tuto značku mám ráda asi nejraději make-upy :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ta první rtěnka má super odstín a ten makeup mám v úplně stejném odstínu a sedí mi jsem s ním moc spokojená!
  Zvu tě ke mě na blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 7. Libi se mi hlavne ta tuzka jako ocni stiny.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si ji taky zamilovala, jednak díky výdrži, odstínu, ale i praktičnosti :)

   Vymazat
 8. Odpovědi
  1. Laky jsou božské, ty doporučuju všemi deseti :)

   Vymazat
 9. maskara a laky vyzerajú veľmi pekne :) Rimmel mám rada ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 10. Já si tu řasenku oblíbila a přišla mi dobrá už od začátku. Ani mi nepřišla mokrá, jak píšeš ty :)

  Interbeauty Prague

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řasenky jsou právě hrozně individuální záležitost, protože záleží hlavně na tom jaké má člověk řasy :)

   Vymazat
 11. Já si stíny dělat neumím, takže toho se bojím, make-up mám a je super, a co se týče řasenky... Tu mám taky, a spokojená teda nejsem. Stačí kapička vody, i blbá slza a roztéká se úplně neuvěřitelně, to jsem ještě neviděla. -_-

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se teda naštěstí nijak neroztéká, ale je fakt, že se odličuje líp než jiné řasenky, tak na tom něco určitě bude :)

   Vymazat
 12. Zaujali ma iba rúže, ten balzamo-rúž má síce pekné balenie ale to je asi všetko. Mám od nich veľa rúžov a myslím , že počet bude ešte určite rásť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Te balzámo-rtěnka je pro mě vážně zklamání, nicméně ta druhá je dokonalá, takže to vyvažuje :)

   Vymazat
 13. Nejvíc se mi líbí stíny v tužce a laky. Už jsem na ně četla chválu. Zrovna jsem procházela laky a třídila na vyhození takové ty laciné koupené před x lety a chce to nějakou kvalitní náhradu :)

  OdpovědětVymazat