- HairPLUS aneb jak na krásné řasy -

Jsou věci, ve kterých mi příliš štědře naděleno nebylo. Nejsem vysoká, ani prsatá, ale na druhou stranu jsem ráda, že nejsem ani "kulatá". Když se rozdávaly některé, v dnešní době žádané přednosti, stála jsem frontu jinde a do některé fronty jsem si aktivně stoupla evidentně i vícekrát. Především jsem se zaměřila na frontu "zdravý rozum", "inteligence", "smysl pro humor" a jiné. Proto se stalo, že než jsem si vystála frontu na krásně dlouhé a husté řasy, tak na mě už moc nezbylo.


Nemůžu samozřejmě tvrdit, že mám na víčkách místo řas lysinu, to bych se rouhala, ale pokud nepoužívám nic na podporu růstu a hustoty řas, tak mám místo řas akorát pár kratších chlupů a můžu být ráda, že jsem ráda a to i se sebelepší řasenkou. Možná si mnoho z vás řekne, proč tedy nenosím umělé řasy, když po nich tak toužím. A to ať už nalepovací nebo si je nenechám udělat někde v salonu. Na tento dotaz vám moc ráda odpovím.

Permanentní řasy jsem si nikdy dělat nenechala z toho důvodu, že to vaše vlastní řasy oslabuje, takže je dost možné, že bych s tou lysinou místo řas nakonec přeci jen skončila. Pokud jde o nalepovací řasy, tak ty doma samozřejmě mám, zkoušela jsem je ještě v době, kdy to před lety nebylo tolik "IN", ale necítila jsem se v nich moc dobře. Pořád jsem se bála, že se mi kousek odchlípne, řasy upadnou, že je to celé moc do očí bijící a tím pádem pro okolí směšné. Navíc tím jak jsem zvyklá na "nic", tak mi taková změna přišla až moc velká. Nehledě na to, že si nepřipadám tak zručná, abych se s lepením řas piplala příliš často.


Tím pádem, ideální variantou jak mít krásné řasy, která se v posledních letech objevila, jsou pro mě různá séra na řasy. S jedním už mám zkušenost, dokonce jsem spotřebovala dvě balení a byla moc spokojená. Nyní se ke mě díky portálu Blogerky.cz dostalo sérum od jiné značky a já byla zvědavá jestli uspěje také.
Sérum se jmenuje HairPLUS a pokud jste o něm ještě neslyšeli, je načase, abych vám jej ve zkratce představila.


Sérum na řasy a obočí Hair PLUS obsahuje komplex vysoce aktivních bio peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. Ve zkratce tedy sérum slibuje, že budete mít řasy jako mrkací panenka. Já osobně sérum používám už několik týdnů, přesněji nějaké dva měsíce a i když se mi zpočátku zdálo, že sérum nic nedělá, opak je pravdou.
Jistě je pochopitelné, že ke změně nedojde ze dne na den, ale jde o proces trvající pár týdnů. Proto, když srovnám své řasy před a po, vidím opravdu znatelný rozdíl. Dokonce jsem sérum používala i na obočí (tam jsem měla také nula nula nic) a musím říct, že i v této partii mi ohromně pomohlo a už konečně nevypadám jako oškubané kuře. Klidně můžete mrknout na fotky, které jsem pořídila před testováním a po něm a udělat si tak svůj vlastní obrázek. Jinak pokud jde o to, jak se sérum používá, nejde o žádnou vědu. Jednoduše si s ním přejedete po hodní linii čas jako by jste si kreslili linky. Výhoda je, že nemusíte řešit, jestli máte linku rovnou. Sérum je průzračné, tudíž nejde vidět a jakmile zaschne a vstřebá se do pokožky, ani o něm nevíte. Jediné na co je třeba si dát pozor je to, aby se vám nedostalo do očí. Jinak je podráždí a budete je mít jako angorák. Pokud by se tak náhodou stalo, doporučuji oko pořádně opláchnout vodou. Ale určitě není třeba se séra zbytečně bát.

Bez použití séra

Po používání séra 

Po používání séra s řasenkou

Co chci říct závěrem je to, že mi sérum moc a moc pomohlo a kromě účinku na řasy mělo i účinek na mé nechci říct přímo sebevědomí, ale na dobrý pocit z toho jak vypadám. Se svými nynějšími řasami se totiž cítím opravdu mnohem lépe a ne jen jako chudá příbuzná těch více obdařených. Pokud vás tedy také trápí jaké máte řasy, určitě bych neváhala a do séra na řasy investovala. Sice je to poměrně drahá sranda, protože vás vyjde na něco málo přes dva tisíce, ale věřte, že za ten výsledek to stojí. Zvlášť pokud se chystáte během následujících měsíců na událost, kde chcete opravdu vypadat dobře se vším všudy, byla by škoda takové možnosti nevyužít. Sérum na řasy HairPlus seženete na eshopu Skinso.cz, kde kromě tohoto séra najdete i mnoho dalších zajímavých produktů. Pokud vás tedy tato problematika zajímá, tak už víte kam mrknout, odkaz na eshop je ZDE.


To je pro dnešek vše, vy mi určitě napište jak jste na tom se svými řasami vy. Jestli máte ony obdivované vějíře nebo zda bychom jsme si mohli podat ruce a zasmát se tomu, jak bídně na tom jsme. Pokud jste už nějaké sérum nebo cokoli jiného na řasy zkoušeli, určitě se nezapomeňte pochlubit v komentářích. Na všechny se už moc těším a přeji krásný den.


10 komentářů

 1. ja ho rozhodne skúsim,lebo naozaj výsledky ktoré poslednú dobu pozerám na blogoch sú skvelé :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jej mohu určitě doporučit. Jak píšu, výsledek sice není hned, ale po pár týdnech je ten rozdíl opravdu velký :)

   Vymazat
 2. Veřím, že sérum ti zafungovalo. Já jsem si koupila oční linky a byla to nejhorší koupě mého života. Letěly do koše. Něco tak strašného se jen tak nevidí. Vyhozené peníze.

  Trochu je mi divné, proč firma, která nabízí sérum na růst řas, má na hlavní fotografii modelku s umělými řasami a ještě je to tolik vidět.

  Jinak článek je moc hezký a bezvadně píšeš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji Marti :) Musím říct, že pokud jde o modelku na jejich stránkách, tak taková je bohužel doba. Vše bývá počítačově upraveno, modelky mají umělé řasy, je tlak na to, aby vše vypadalo co nejlépe a naprosto dokonale. Průměr zákazníka nepřitáhne. Například reklamy na řasenky jsou toho důkazem. Sice každému rozumnému dospělému člověku je jasné, že je to jen "pohádka", ale řekla bych, že třeba náctileté slečny to ještě neumí tolik prokouknout. Nemyslím tím samozřejmě všechny :)

   Vymazat
  2. Modelka na fotce nemá umělé řasy. pokud se kuknete na http://www.skinso.cz/katalog/hairplus-serum-0-5 tak je tam i odkaz na video, kde je patrné, že se nejedná o umělé řasy...

   Vymazat
  3. Myslím, že Marťa myslela modelku z hlavních stránek, kde je slečna s ofinou a ukázkově černými řasami, u kterých je do očí bijící přinejmenším photoshop. Modelku propagující růstové sérum z videa a fotek u produktu nikdo nezmiňoval. Jsou to pa první pohled dvě různé slečny :) Jinak sérum je skvělé a funguje parádně, teď po dalších třech týdnech je rozdíl o to markantnější. Škoda, že na portálu Blogerky.cz se víc nezamysleli a neuvědomili si, že jejich termín na článek je víc ke škodě produktu než k užitku. Příště by to chtělo takové věci testovat opravdu řekněme tři měsíce :)

   Vymazat
 3. Vidím v tom mierny rozdiel, a myslím si, že by to mohlo aj fungovať :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně funguje, ale právě až po delší době, minimálně po dvou měsících stojí rozdíl opravdu za to :)

   Vymazat
 4. To jsem nevěděla, že umělé řasy oslabují ty naše vlastní :-O

  Piosek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nalepovací asi ne, ale permanentní určitě. Tam vlastně umělé řasy lepí na tvé vlastní, takže tvé vlastní řasy nesou tíhu té umělé, což je oslabuje a proto hodně vypadávají :)

   Vymazat