- Novinky Rimmel 2017 -

Kosmetické novinky zkouším moc ráda. Proto, když mi na začátku ledna přišel balíček s novinkami Rimmel, měla jsem velkou radost, že třeba znovu narazím na něco, co se stane mým "must have" a bez čeho už nedám ani ránu. Jak jistě víte, poslední dobou si dávám s recenzemi dost načas. Než něco vychválím nebo naopak zhaním, chci si být naprosto jistá, že ten produkt je přesně takový, jaký se mi jeví. Tyhle tři produkty jsem tedy zkoušela opravdu dlouho a poctivě a myslím si, že nastal čas, abych k nim i já řekla své. Mezi produkty, které jsem testovala patřila řasenka Extra Long Lash, tekuté oční linky Scandaleyes Bold a gel na obočí Brow This Way.


Voděodolné tekuté oční linky Scandaleyes Bold

Od samého začátku se tyhle linky napříč blogosférou těší spíše negativnímu názoru a nesympatiím a to díky kuličce na konci aplikátoru. Ze všech stran člověk slyší, že s takovým kopytem se přece nedá udělat krásná linka. Nicméně, zkusila jsem to a myslím, že taková hrůza to zase není a to jsem na kreslení linek opravdu naprosto levá. Ale asi takhle, zpočátku jsem z linek byla celkem nadšená. Skvěle drží, během dne nemizí, neobtiskávají se, jsou opravdu voděodolné a černo-černé. Navíc se bez problémů dají odlíčit. Práce s nimi ale chce trochu více trpělivosti a času, to ano, ale s výsledkem jsem byla spokojená. Postupem času, jsem ale samozřejmě více a více objevovala nedostatky. Jelikož jsem se snažila kreslit linky co nejtenčí, musela jsem linku dělat co nejblíže řasám a to tak, že se aplikátor řas dotýkal a tím pádem produkt byl i na nich. Tím pádem řasy po zaschnutí slepil k sobě, takže při nanášení řasenky byl boj řasy oddělit. Tento problém jsem ale eliminovala tak, že když mám linky nakreslené, tak řasy očistím prsty tím způsobem, že je vezmu mezi ukazováček a palec a linky, které se otřely o řasy pak jednoduše odrolím. Ano, je to práce navíc a je to k vzteku, nicméně není moc linek, které by na mých víčkách vydržely a neobtiskávaly se na horní oblouk, takže jsem ochotná jim ledasco odpustit. Samozřejmě vím, že účel těchto linek není tenká linka, ale naopak linka širší a výrazná, nicméně mně široké linky nesluší, proto když už linky mám, tak jsou tenké. Poku to mám shrnout, linky určitě nejsou špatné, ale jsou spíše pro milovnice linek širších a výraznějších. Ale jak vidíte, i přesto se s nimi tenká linka opravdu udělat dá. Kdyby ale byly ještě ve verzi s tenkou špičkou, bylo by to naprosto skvělé a myslím si, že jiné bych už ani nepotřebovala. Řasenka Extra Long Lash

Pokud mě z balíčku něco opravdu hodně nadchlo, a mám z toho radost ještě teď, rozhodně je to tato řasenka. Musím říct, že málokterá řasenka mi dělá tak krásné řasy. Krásně je prodlouží, oddělí, nedrolí se, neobtiskává a vydrží celý den. Skvělá je nejen na horní řasy, ale i na ty dolní, které díky ní vypadají naprosto úchvatně.Kartáček má silikonový a tenký, takže se s ní pracuje velmi dobře. Štětinky jsou extra husté, což přispívá k dokonalému pročesání, oddělení a prodloužení. Plusem řasenky je určitě i složení zamezující žmolkování, což mohu jedině potvrdit a rychlé zasychání, které naopak zamezuje obtiskávání. Za mě je to rozhodně skvělá řasenka, která stojí pár korun (doporučená maloobchodní cena je 99 Kč) a kterou se určitě vyplatí vyzkoušet. Pokud tedy váháte, neváhejte ani chvilku.Gel na obočí Born This Way

Ne vždy se ale každý produkt povede a to jakkoli je myšlen dobře, což je pro mě i tento gel na obočí, se kterým značka Rimmel přišla na náš trh. Myšlenka gelu na obočí byla jistě skvělá. Tento typ produktu frčí a značka, která jej nemá, jakoby nebyla. Bohužel provedení v tomto případě značně pokulhává. Balení je sice hezké, název sympatický, ale ten kartáček či spíš kartáč, to je peklo na zemi. Na poslední fotce máte možnost přirovnání jeho velikosti k mému obočí a je jen na vás, aby jste si domysleli, jak se s něčím takovým pracuje. Fakt je, že pořádně jej použít je téměř nemožné. S takovým štětcem člověk bohužel musí kolem svého obočí našlapovat doslova po špičkách a maximálně zlehka, jinak můžete počítat s tím, že jej budete mít nejen na obočí, ale pomalu i v polovině čela a snad i na víčkách. Navíc mi gel přijde málo hustý a proto obočí ani moc nezafixuje, dle mého spíše průměrně. Dalším mínusem je, že se na štětečku bohužel drží hodně barvy, která nejde tak úplně otřít. Nicméně odstín 003 Dark Brown je ale velmi podařený a i obohacení o arganový olej je určitě plusem. Za sebe mohu říct, že tajně doufám, že kartáček bude brzy inovován a zmenšen minimálně o jednu třetinu ne-li polovinu své současné velikosti. To by pak bylo totiž úplně jiné kafe, to mi věřte.
Tolik k několika letošním novinkám, které nám Rimmel přinesl. Jak vidíte, něco je skvělé, něco průměrné a něco celkem přešlap. Aspoň v mých očích a v mých rukou. Vy mi určitě dejte vědět co na tyto novinky říkáte a jestli jste si některé z nich už třeba pořídili nebo o nich teprve uvažujete. Na vaše komentáře plné postřehů a názorů se už moc těším.


13 komentářů

 1. Řasenka vypadá suprov0ě. A velký obdiv, že jsi zvládla tak krásné linky s tou kuličkou..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, přesto přiznávám, že linky jsou pro mě vždycky boj :)

   Vymazat
 2. Nějaký gel na obočí by se mi hodil :) Obočí nemám moc úzké, ale tyjo, takový kartáček by byl i na mě velký :D :) Tak třeba ho v budoucnu změní... :)
  BLOG EVERYTHIN KATE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad ano, velikostně ideální je ten od Benefitu nebo Essence :)

   Vymazat
 3. Gel na obočí mě zaujal :)

  OdpovědětVymazat
 4. najviac ma zaujala linka na oči. Páči sa mi že je taká jemnejšia :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Silné linky mi nesluší, takže se vždycky snažím o co nejjemnější variantu :)

   Vymazat
 5. Tieto novinky ma akosi nezaujali :/ ale špirálu by som asi vyskúšala, zaujala má tá kefka.
  World of Nicol

  OdpovědětVymazat
 6. Tekuté linky jsou boj, ale když se s nimi člověk naučí, jsou nedostižné. Mě se z Rimmel novinek moc libí jejich Brow powder a The Only 1 Matte lipstick :) co se týká řasenky, nevypadá zle, ale od Rimmelu mám jiné favority

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že Rimmel má spoustu skvělých řasenek, pro mě je tato jedna z nich :)

   Vymazat
 7. Rimmel London mám celkem ráda a rozhodně mám v plánu si zase pořídit nějaké jejich produkty. Jsem zvědavá na ty linky, protože jsem zatím měla akorát od Dermacolu a Astoru. Tak zkusím i tyhle a uvidím, jestli budu spokojená. :)
  http://vanilkovacath.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já původně čekala, že budou děsné, ale opravdu mě mile překvapily :)

   Vymazat