Maybelline Baby Lips - Balzám, který zná celý svět

Včera nám skončila soutěž o balíček produktů Baby Lips od Maybelline. Než se ale dozvíme kdo je tím šťastným, ráda bych vám produkty aspoň zběžně představila. Klasické balzámy na rty Baby Lips zná asi každý, málokdo už ale ví, že se jejich nabídka neustále rozšiřuje a to nejen co se týče barev. Stále se totiž objevují nové a nové typy či kolekce tohoto legendárního balzámu. Těch klasických rtěnkového typu je už nespočet. Kromě základní edice se objevují i mnohé jiné a to ať už řada elektro pop s bláznivými barvami, tak řada vánoční (která voněla opravdu božsky), valentýnská, extra regenerační, se shimmerem, svěže a chladivě mint či vyloženě letní s vysokým SPF faktorem. Během let se navíc Baby Lips rtěnkového typu rozrostly o lesky na rty, roztomilé hybridy 2v1, které slouží jak jako balzám, tak jako tvářenka a nyní se u nás nově objevily i ve formě tzv. "pastelky" na rty. A právě jejich swatche a info o nich jsem si pro vás dnes připravila. Podíváme se na ně ale až za chvíli.
Co se týče standartní verze Baby Lips ve formě rtěnky, musím přiznat, že jsem měla už nespočet jejich variant a moc ráda se k nim vracím. I když vlastnostmi a schopnostmi odpovídají běžným balzámům na rty a jsou tedy průměrem, stále jsou o mnoho zábavnější a vypadají tisíckrát lépe. Asi i proto je mám stále s sebou. Jednak mám vždy nějaký balzám v kosmetické taštičce v kabelce, tak doma na viditelném místě, protože si rty mažu neustále a především mám balzám na rty i v práci, celý den v kapse u kalhot. Tím pádem dostává balzám vždy zabrat, takže jej musím pochválit, protože i když mi milionkrát spadl na zem, vždy to přežil bez úhony. Jak obsah, který se nezlomil, tak obal, který nikdy nepraskl. Stejně tak nepřišel k úhoně ani následkem častého zahřívání v kapse. Pozoruhodné také je, že se časem ani neodřel nápis. No, vypadá to skoro na nesmrtelnost. Ale abych to nějak sesumírovala, balení je super a vydrží mnohé, balzám na rty je průměrný a  hydratuje středně. Ideální je to pro běžné uživatelky, které se rty nemají problémy a potřebují je jen průběžně hydratovat. Pokud máte rty hodně popraskané, Baby Lips vám stačit nebude, to budete muset sáhnout po těžším kalibru. I když zkusit můžete variantu Baby Lips Rescue, který je právě pro tuhle problematiku určený. Nicméně jsem jej nezkoušela, tak vám jeho kvality nemohu potvrdit, ani vyvrátit.
A jsme u novinky a v čem že jsou Baby Lips Crayon tedy jiné? Tak kromě balení především v jedné věci a tou je pigmentace, ta je od klasických balzámů Baby Lips diametrálně odlišná. Opravdu, takhle extrémně sytou pigmentaci jsem skutečně nečekala. Co je určitě taktéž super je to, že díky obsahu přírodních olejů z ovoce jsou na rtech neskutečně příjemné, úžasně pečující a zdravě lesklé. To všechno s sebou ale bohužel nese skutečnost, že barva nevydrží a brzy mizí. Také se může stát, že tak úplně nedrží na místě a výraznější odstíny mají tendenci se rozpíjet. Pojistit si je tedy na rtech konturovací tužkou je ideální řešení aspoň pro mne. Nejlepší je zvolit nějakou bezbarvou. Tolik ke kladům i záporům, pojďme se podívat na pár swatchů.Barevně jsou úplně nádherné, nemyslíte? Jen je škoda, že ta výdrž je tak strašně nízká. Nicméně vždy je něco za něco a je jen na vás, zda vám jsou přednější zdravé hydratované a vláčné rty, které zkrátka několikrát za den přetřete nebo sytá dlouhotrvající barva, která drží a drží, ale rty většinou vysušuje. Některá více, jiná méně, ale to už je značka od značky a vašich finančních možností. Jinak pokud jde o opakované nanášení, není potřeba se bát, že by jste si na rtech dělali cucky nebo fleky. Pořád jde jen o balzám, který postupně mizí se vším všudy a pokud jej chcete ze rtů odstranit za pár vteřin, stačí jej setřít papírovým kapesníčkem. Teď se ale už pojďme podívat kdo se může těšit na balíček plný balzámů Baby Lips od Maybelline.


A tou šťastnou tedy je.... Petra Brázdová (brazdova.p@seznam.cz). Moc Peťi gratuluji a jdu jí napsat email. Vy ostatní ale určitě nemusíte být smutní, protože už v příštím článku nás čeká Giveaway nová a opět je na co se těšit. Dnes se s vámi ale už loučím a doufám, že mi nezapomenete napsat jestli máte Baby Lips rádi a jestli je používáte. A také zda jste už tyto novinkové zkoušeli a jaký na ně máte názor. Všechny komentáře samozřejmě poctivě čtu a moc se na ně těším.

8 komentářů

 1. Mala som jeden tento balzam od nich a síce som si vybrala odtieň, ktorý farbil a preferujem tie,ktoré nefarbia, krásne voňal, tak ho používam dosť často:)
  The Noela

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je iná maybelline zásobička :) veľká poklona za takú zbierku

  Life is full of interests

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, ale tohle byl krásný PR balíček od značky L´oréal Paris :)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Vidím, že nejsem jediná, kdo pokaždé nějaký doma má :)

   Vymazat
 4. Balzámy mám doma a jsem s nimi nadmíru spokojená.

  OdpovědětVymazat