L´oréal Paris Sublime Glow + výherkyně Giveaway

Krásné pondělí všem,
jak jinak si zpříjemnit začátek dalšího týdne, než rozdáváním dárečků. Takže se dnes dozvíme, kdo jsou nové majitelky řasenek, o které jsme celý měsíc soutěžily. Nejdřív si ale dáme malou recenzi na dva výrobky, ze kterých jsem měla při nákupu velikou radost, ale já díky nim skončila jako "poďobaná" puberťačka.

L´oréal Paris Rozjasňující čistící péče - Odličovací pleťové mléko Sublime Glow 

To bylo takhle, došla mi micerální voda od L´oréal, která je mimochodem skvělá a absolutně mi vyhovovala a já tedy hledala něco dalšího, co bych vyzkoušela. Ano, ačkoliv mi péče, kterou jsem dopotřebovala vyhovovala, stejně jsem "musela" zkusit něco nového, typický případ každé blogerky. A jelikož trpím utkvělou představou, že mám málo rozzářenou pleť, neodolala jsem novince od L´oréal, odličovacímu mléku a pleťové vodě z řady Sublime Glow. Víte jak, předpokládala jsem, že když mi tak sedí micerálka, sedne mi i tohle. Ale jaksi jsem se spletla. Popravdě, kdyby můj omyl nebyl vidět, vem to čert, ale chodit tři týdny
s pletí jakou jsem měla v patnácti, tak to bylo moc i na mě. A přitom ten výrobek zněl tak slibně...

L´oréal Paris vytvořil zdokonalující pleťové mléko Sublime Glow. Je obohacené o rozjasňující aktivní látky a speciálně navržené pro pro unavenou pleť bez jasu.

No, fakt je ten, že tomuhle produktu určitě nemůžu upřít to, že opravdu odstraní make-up. I když já jej používala až v druhém kroku, kdy jsem měla z pleti tu největší hrůzu pryč a už jsem jím v podstatě jen dočišťovala pleť a hlavně oční okolí. Super rozhodně je, že nijak neštípal. Pleť po něm byla čistá, hydratovaná a jakoby svěže vypadající. To všechno ano, ale jen do doby než se má pleť začala bouřit.


L´oréal Paris Rozjasňující čistící péče - Pleťová voda Sublime Glow

Vždycky si říkám když už, tak pořádně. Takže jsem si pořídila péči komplet. Pleťová voda totiž slibuje totéž co pleťové mléko, tedy krásně rozjasněnou a zářivou pleť. Navíc ji dokonale dočistí a tonizuje. A tak jsem ji na sebe patlala s ohromným nadšením. Alespoň prvních pár dnů. Co na tom, že jsem měla pocit, že mi pleťová voda hodně vysušuje pleť. A co na tom, že po týdnu jsem začala mít dojem, že se mi začíná pleť extrémně mastit. Zatím to byly jen pocity a víte jak... občas je člověk trochu paranoidní.
Pořád jsem se upínala na to, jak budu mít nádhernou zářivou pleť. A za po třech týdnech používání jsem prozřela. Ano, přesně ve chvíli, kdy mi došlo, že mám na obličeji nějak moc pupínků a  na čele pořádnou ne krupičku, ale rovnou krupici. A tak začal boj, nejdřív jsem si viníka nechtěla přiznat, ale poté, co jsem oba přípravky přestala používat, stav pleti se přestal zhoršovat. Ano, trvalo mi sice více než tři týdny než jsem svou pleť dala jakž takž dohromady a ještě dnes není úplně ok, ale rozhodně můžu s klidným svědomím říct, že tyhle přípravky bych už nechtěla ani zadarmo. Navíc mě to i nějak celkově odradilo od odličovacích pleťových mlék, které nemám ráda už z principu, že mi tento druh odličování není úplně blízký a mám raději micerálky. A i na pleťové vody si dám pozor. Obvykle je stejně nepoužívám a pleť mám krásnou, takže se bez nich obejdu i v budoucnu. Aspoň dokud mě nechytne touha vyzkoušet to nebo tamto.
Tolik tedy k mé dočasně poďobané pleti díky těmto zlatíčkům, která jsou pro mou smíšenou a mastící se pleť zcela nevhodná. Pokud s nimi máte jakoukoli zkušenost, sem s ní do komentářů. 
A teď k tomu, na co spousta z vás napjatě čeká, výsledky Giveaway.


A kdopak nám to vyhrál v Giveaway???Tak, jelikož mě losování randomem moc nebaví a občas jsem detailistka, co se s věcmi moc piplá, výherkyně jsem losovala ručně. Vše je zdokumentovnáno na fotkách níže, včetně jmen šťastných výherkyň.
Jako první jsem se pustila do losování výherkyně řasenky od L´oréal Paris Mega Volume Miss Manga.

L´oréal Paris Mega Volume Miss Manga


A majitelkou řasenky Miss Manga se stala VERONIKA FRANCKOVÁ
Nová řasenka od L´oreál byla mezi vámi žádaná hodně, ale našly se i ty z vás, které nedají dopustit na téměř ikonickou 2000 Calorie od Max Factor. Abych rozlišila, která z vás chce jakou řasenku a přiřadila ji do správného losování, tak ty co chtěly Max Factor byly zvýrazněny žlutě. 


Max Factor 2000 Calorie

Majitelkou řasenky 2000 Calorie je MONIKA INDRÁKOVÁ

Holkám moc gratuluji a ostatní určitě nezoufejte, již brzy bude Giveaway nová. Ještě než se s vámi ale rozloučím, dovolím si připomenout, že pokud se účastníte jakékoli Giveaway u jakékoli blogerky, určitě si dejte pozor na to, zda splňujete všechny podmínky a na nic jste nezapomněly. Je totiž škoda, když zapomenete napsat třeba email a jste kvůli tomu pak mimo hru. 

To je pro dnešek vše, přeji hodně síly do nového týdne a jak já říkám, užívejte, přežívejte :)
A hlavně se mějte krásně, L. 

6 komentářů