Sérum na řasy aneb REALASH trochu jinak! ;-)

Ahoj všem,
dnes to bude o řasách. A vlastně nejen dnes. O řasách to u mne doma teď bude den co den.
Myslím, že spousta z vás už sérum na řasy REALASH zaznamenalo. Já upřímně také. U ostatních blogerek jsem pozorovala fotky před a pak po měsíci hledala rozdíly. Ano, neříkám, že jsem nějaký ten rozdíl nezaznamenala, ale stejně jsem si říkala: "No, no já nevím.... Vážně to funguje? Mám do toho zkusit investovat těch 1100,-???" Ono, dejte 1100,- za něco u čeho prostě nemáte jistotu, jestli to opravdu funguje tak, jak tajně doufáte. Nevím totiž jak to máte vy, ale pokud jde o mne, tak řasy opravdu nejsou mou silnou stránkou. Rozhodně na ně nejsem pyšná a rozhodně o nich nemůžu říct, že jsou dlouhé nebo nedej bože husté. Bez kleštiček na řasy nedám ani ránu a je jen pár řasenek o kterých můžu říct, že mi dělají řasy pěkné. Samozřejmě v rámci možností. A tak od doby kdy jsem začala v pubertě používat řasenku, závistivě pokukuju po slečnách, které mají řasy jako mrkací panenka. Ano, závidím a kupuju stále nové a údajně lepší a úžasnější řasenky a doufám v zázrak.
Ale po těch letech zoufalého hledání vám můžu s klidem říct, že kde nic není, však víte...
V poslední době jsem si teda víc a víc pohrávala s myšlenkou, že nějaké to sérum na řasy bych ráda zkusila, že možná....možná budu mít konečně parádní řasy!!! :-) ..... (Ach ano, nechte mě snít.)
A co osud nechtěl (Zázraky se dějí, víte?), přišla nabídka až ze Slovenska ohledně toho, jestli bych nechtěla ono v poslední tobě tolik skloňované sérum REALASH testovat. A když se celý život dívám v zrcadle na ty mé nic moc řasy, tak jsem na nabídku samozřejmě kývla. Takže jsem zvědavá na výsledky a věřte nebo ne, jsem na ně zvědavá určitě víc než vy. Jinak musím říct, že mi sérum přišlo krásně zabalené v nádherné krabičce, což jsem vám samozřejmě musela hned nafotit :-)

Pokud o séru REALASH slyšíte poprvé, je načase zmínit k čemu je dobré a co slibuje:

REALASH je účinné sérum na růst řas, které bylo jako jediné ve volném prodeji schváleno organizací FDA. Díky němu budou vaše řasy delší, hustější, silnější a tmavší. Sérum se používá každý večer po odlíčení stejným způsobem jako tekuté linky. Používá se ale pouze na horní řasy. Používání se ale nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a také těm které podstupují chemoterapii, nebo jsou mladší 18 let.

Podtrženo sečteno, když už víme do čeho jdeme, tak je na čase začít testovat. Dnes poprvé jej tedy vyzkouším a asi za měsíc až měsíc a půl můžete čekat mé první dojmy a samy zhodnotit výsledky. Teď se ale podíváme na to, s jakým "materiálem" začínáme :)

Jak vidíte, žádná sláva to není, takže uvidíme jak si s mými řasami tohle sérum poradí. Pokud některá z vás sérum REALASH už používá, budu moc ráda, když dá vědět do komentářů jak je spokojená, jestli jí pomohlo nebo naopak žádnou změnu nezaznamenala. Pokud používáte jiné sérum, tak mi taky dejte určitě vědět jak funguje a jak se vám tahle investice vyplatila.

Mějte krásný víkend   L.17 komentářů

 1. Já jsem s ním velice spokojená :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborně, miluju pozitivní zprávy. Tak snad budu spokojená taky :)

   Vymazat
 2. Tak to jsem zvědavá, jaký zázraky udělá u Tebe :) Přišlo to zabalené nádherně

  OdpovědětVymazat
 3. Dříve jsem zkoušela sérum od Catrice, ale moc nefungovalo a přivodila jsem si zánět spojivek :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaj, toho se celkem bojím. No snad to bude v pohodě :)

   Vymazat
 4. ja by som sa toho bala :( ale drzim palce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak taky se bojím, aby mi to nějak nedráždilo oči apod.. Snad to bude dobré :)

   Vymazat
 5. Už jsem také přemýšlela, že si nějaké séru na řasy pořídím, ale pořád nevím jaké a hlavně se toho bojim.. jsem srab :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, že se bojíme zbytečně :) ale opatrnost je určitě na místě :)

   Vymazat
 6. Taky jsem si ho objednala.... jen je škoda že v té krásné krabičce to pošlou jen vám co vás oslovili na vyzkoušení ... Já za to zaplatila 1100 kč + 300 kč za poštovné ???!!! (nechápu proč tak drahé poštovné ...) a přišlo mi to v obyčejné škaredé krabici s pěnovými osmičkami a uprostřed ten zázrak REALASH :D:D :((( a já se tak těšila na to krásné balení :( za tu cenu by to mohli posílat všem a né jen jimi osloveným slečnám... jinak jsem zvědava jak by o řešili s tou reklamaci ?? No jinak to už používám 2 týdny a zatím nic na sobě nepozoruji, tak uvidíme za další 2 týdny :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si ho také objednala a jsem nadmíru spokojená. Neměla jsem téměř žádné řasy a už mi opět rostou nové. Myslím, že nějaké dárkové balení je zbytečné, neznám firmu, která by takto posílala výrobky a cena za poštovné není až tak velká, když vidím ty výsledky :)

   Vymazat
 7. Já těmto produktům moc nevěřím :)

  OdpovědětVymazat
 8. Už jen kvůli tomu uvodu ti přeji, aby to opravdu fungovalo a ty ses konečně dočkala svých vysněných krásných řas!

  OdpovědětVymazat
 9. AHoj :) toto sérum na riasy testujem aj ja a možeš sa kuknúť na môj blog ako mi pomohlo :) Dúfam, že aj tebe takto pomôže a budeš mať svoje vysnené riasy :)

  OdpovědětVymazat
 10. tiež ti prajem, aby ti to pomohla, aj keď na nejakom blogu som medzi komentármi čítala, že to vlastne ani nikde nemá čo to obsahuje a pevne sídlo, kde by si mohla pripadne posielať reklamácie tiež neexistuje?

  OdpovědětVymazat